Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak az igénytelenül...

Miért csak az igénytelenül kövér csajok gerjednek a vékony, alacsony fiúkra?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 12:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

" Engem utasított el egy rakás csaj, akinél bepróbálkoztam, nem én utasítottam el egy rakás csajt. Ezen gondolkozzatok el, felszínes csajok!"


Gondolkozik a nemlétező fa...falloszom, már bocs. Nem érdekel, hogy te kit utasítasz6nem utasítasz vissza. Ha nem tetszik valaki, akkor vissza fogom utasítani akkor is, ha elkezdi verdesni magát a földhöz.

Nagyon unalmas már ez az egész téma.


A kérdésedre pedig nincs, mert egy hamis állítás miértjére kérdezel rá.

2013. jún. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

Én nem vagyok kövér, illetve magas (170) vagyok és a vékony, magas fiúk jönnek be:) Ígyhát ez a kérdés nem tartozik az én hatáskörömbe, de azért megpróbálkozom a válasszal. Szerintem azért, mert a kövérebb nők, jobban buknak az ellentétükre, mint a velük azonos testalkatúakra, valamint igyekeznek olyat választani, aki mellettük állva azt sugározza, hogy annak ellenére, hogy a másikuk túlsúlyos, igazán szeretik egymást:) Kb ennyi:D

15/L

2013. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

azért van 1-2 zavar itt.

az hogy valaki nem képes hízni (én is) nem jelneti hogy nyeszlettnek kell lenni,ha hetente gyursz,6 órát(3nap,2óra) nem viszi el az időd,csak kihagyod a buta sorozatot,az elég hamar látszani fog,és mégsem leszel kigyúrt törpe.

csak egészségesen férfias leszel.

az hogy ki kire gerjed szerintem testalkattól független,a dagi lány nyeszlett srác párositás inkább a kisebbségi komplexusosk talizása-azaz:dagi vagyok jobbat nem érdemlek.nyeszlett vagyok a dagadt is jó.

2014. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!