Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak az igénytelenül...

Miért csak az igénytelenül kövér csajok gerjednek a vékony, alacsony fiúkra?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 12:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
59%

Egy lópikulát, ez mind genetika. Akinél van rá hajlam, annál ráerősít, de ha 30 kiló lenne, akkor is magas lenne a vérnyomása.

Van cukorbeteg barátnőm, 45 kg. Na most akkor ő se kellene a kérdezőnek, mert beteg? Kellene, mert jól néz ki. Ez a felszínesség. A kérdezőt nem érdekli az egészség, csak próbálja magát igazolni.

2013. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
45%

"Van cukorbeteg barátnőm, 45 kg. Na most akkor ő se kellene a kérdezőnek, mert beteg? Kellene, mert jól néz ki."


Most elkezdhetünk orvosi kérdéseken vitatkozni, de medikussal ilyen témában nem hiszem, hogy célszerű vitatkoznia egy laikusnak, csúnyán veszítenél még akkor is ha rendes lennék, és nem használnék szakkifejezéseket! A vérnyomásnak van genetikai komponense is, ez tény, de nagy része életmód, a barátnődnek pedig egyes típusú diabétesze van, ami gyakorlatilag pech kérdése. Elkapsz egy fertőzést és a szervezeted tévedésből kivégzi, az inzulintermelő sejteket a hasnyálmirigyedben. És igen vele járnék, azért mert ő nem tehet a betegségéről, aki kövér az viszont az esetek 99%-ban igen. Arról nem is beszélve, hogy a kövér embereknek egészen más típusú cukorbetegsége van, kettes, nem pedig egyes. A kövérség szimplán igénytelenség.

2013. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
39%

Valóban laikus vagyok, de 15 év latin-görög tanulással a hátam mögött valószínűleg megérteném a szakkifejezéseket is, köszönöm.

Orvos nem vagyok, de a gyakorlat azt mutatja, hogy vannak egészséges kövér és beteg vékony emberek is. A vékonyság sem az igényességre sem az egészségre nem garancia. Ez nem erről szól, hanem az ízlésről, arra mutattam rá, hogy a kérdező ezt nem hajlandó elismerni.


Már mért lenne a kövérség igénytelenség? Nem mindenki születik vékonynak, ennek nagy része is genetika. Olyan barátnőm is van, aki 80 kg, heti 10 edzésre jár, de sosem lesz 50 kg, mint amennyi szerinted egészséges, mert egyszerűen ő ilyen. Ilyen alapon azt is mondhatnám, hogy a szőke haj szerintem igénytelen. Ostoba, korlátolt gondolkodás.

2013. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Érdekesek vagytok ti lányok, engem elutasítotok a külsőm miatt, azt mondjátok, ha kigyúrom magam, akkor lesz nőm is, de ha én is olyan típus vagyok, aki nem képes hízni, azt már nem bírjátok elfogadni, de én fogadjam el, hogy ronda, kövér nővel kell járnom. Engem utasított el egy rakás csaj, akinél bepróbálkoztam, nem én utasítottam el egy rakás csajt. Ezen gondolkozzatok el, felszínes csajok!
2013. jún. 12. 15:24
 25/33 anonim ***** válasza:
22%

"Már mért lenne a kövérség igénytelenség? Nem mindenki születik vékonynak, ennek nagy része is genetika. Olyan barátnőm is van, aki 80 kg, heti 10 edzésre jár, de sosem lesz 50 kg, mint amennyi szerinted egészséges, mert egyszerűen ő ilyen. Ilyen alapon azt is mondhatnám, hogy a szőke haj szerintem igénytelen. Ostoba, korlátolt gondolkodás."


A kövérséget nem testtömeggel, hanem BMI-vel mérjük. Nem mindegy, hogy milyen magas. Továbbá hiába jár heti tíz edzésre ha nem ér semmit az a tíz edzés, mert nincs intenzitása. Heti tízszer 15 perc aerobik például nem sokat ér 45 perc már annál inkább.

Továbbá nem mindegy, hogy mit nevezünk kövérségnek! Aki mozog, sportol, az alkattól függetlenül nem lesz kövér, maximum enyhén molett, de kövér soha.

2013. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Nem értem mi bajod van kellene a jó csaj csakúgy a két szemedért vagy,hogy gondolod?

There is no free lunch erről hallottál már.

Miért nem mész el edzeni?Nem értem,miért nem kezded el?

Jobb így rinyálni,ha jó csajt akarsz akkor dolgozz meg érte,és igen nőket nem érdekli a rinyád,ők az eredményre kíváncsiak amit látnak.

Lesz@rják,hogyan lettél izmos vagy jó pasi csak az legyél,leszvrják honnan van zséd csak legyen felőlük aztán ölhetsz is csak legyen és kész,ennyi.

Csak az eredmény számít.

2013. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Az előzőnek egyébként igaza van. A sírásnál minden jobb.

Javaslom olvass bele a Fegyencedzés című könyvbe. Úgy lehet általa izmosodni, viszonylag olcsón, hogy be sem kell lépned egy konditerembe a bunkók közé.

2013. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
53%
A kövérség gusztustalan és NEM SZÉP sem fiúnál, sem lánynál. Molettnek meg ne nevezzék magukat a 165 centis 80 kilós nők, mert ez már KÖVÉRSÉG:)
2013. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet kövér, ismerek jónéhány ilyet.
2013. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Dehogynem lehet kövér, ismerek jónéhány ilyet."


Érdekes, én egyet sem ismerek...

2013. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!