Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is észrevettétek, hogy aki...

Ti is észrevettétek, hogy aki okos az csúnya lány, aki szép csinos az nagyon buta és aki szép is és okos is és el is fogadna téged az meg boldog nagyon komoly párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 22:31
1 2
 11/15 CoortezFan válasza:
ajh. ez hülyeség. csak bebeszélitek magatoknak, fiúk.
2013. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
jaja ez csak azert van kitalalva, hogy a csunya csajok ne erezzek magukat, a fiuknak meg van kifogasuk, miert nem akarnak(tudnanak) osszejonni egy jo csajjal.szanalmas ez a sztereotipia, de mondogasd csak magadnak.:D
2013. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ency15 válasza:
Persze és ha a szép elkezd tanulni megcsúnyul, ha az okos abbahaggya akkor csodaszép lesz és ha az okos-szép szakít akkor hülye és csúnya lesz szegényke ez már csak ígymegy..
2013. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
58%
Én szép és okos vagyok mégsem vagyok komoly párkapcsolatban.
2013. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 szonata válasza:
Az intelligenciát magadról ne te állapítsd meg. Ezen elgondolkodnék. A szép és csúnya, okos és buta gondolatára azt szeretém írni, hogy a szépség adottság, mellyel, ha jól sáfárkodsz és tanulsz, műveled magad, szerény vagy nagy előny az életedben. Ismerek úgymond nem előnyös arcberendezésű embert, aki ha megszólal, megszépül, mert olyan belső értékekkel rendelkezik. Találkoztam gönyörű lánnyal, de amikor kinyitotta a száját megrémültem. Az un. kapós lányokat nem szeretik a férfiak tsrtós kapcsolatra, mert ha nem hűségesek az adottságaikból adódóan az gondot fog okozni. Tanulni kell, fejlődni és a külsőnket jól ötvözni, mert a szépség múlandó,megfakul,de a tudás a sírunkig elkísér.
2018. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!