Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért teszi velem ezt az...

Miért teszi velem ezt az élet? Már annyira magányos boldogtalan vagyok semmihez nincs kedvem, se munkát sem férfit nem találok magamnak, pedig mind a kettöt keresem és 2 éve semmi.

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 11:40
 1/4 anonim válasza:
Ebben a mai viilágban a munkatalálás feldobja a leckét, tudom hiszen én is kezdő munkavállaló lennék de nekem sincs semmi, a pasi találás azt nem tudom miért nem jön össze, de ha van kedved beszélgetni írjj privátban!
2013. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező? :)
2013. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én suli után 3 hónappal találtam munkát. Nem egy álom meló de legalább van.Nem egy munkaközvetítőnél próbálkoztam mire sikerült. Jelenleg egy gyárban dolgozok innen teszek félre pénzt tanfolyamokra. Ha Komárom Esztergom megyében szeretnétek munkát és nem gond a gyári meló akkor lehet hogy tudok segíteni.
2013. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hasonlóképp vagyok csak fiúként, ha hajdú-bihari vagy, akkor írj!:)

2013. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!