Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyetemista lányok, ennyire...

Egyetemista lányok, ennyire rossz a felhozatal a suliban?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból regisztráltam egy társkereső oldalra. 7 lánnyal (20-23 évesek) váltottam levelet, mindegyikük egyetemista. Nyilván azért írtam nekik, mert tetszenek, szóval egyáltalán nem értem, hogy egy szép lánynak miért kell interneten próbálkoznia, amikor az egyetemen 100 meg 100 ajánlatot kaphatnak akár naponta is.


Vagy csak égónövélesre használják az oldalt?


2013. jún. 20. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy pedig fizetősök :D
2013. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Ki tudja mire használnják. Azért nem ismerkednek az egyetemen, mert manapság már arra is lusta/beszari sok hímnemű, hogy személyesen odamenjen és elhívja egy kávéra. Mert: mi lesz, ha nemet mond. Akkor nemet mond, majd elhívsz mást.

Amúgy pedig persze, hogy válogatnak, mert sok a gyökér/kifogják az aranyhalat/egyzserűen nem jössz be.

2013. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne gondolt azt, hogy egyetem csak csajoznak a fiúk, a lányok meg napi többszöri leszólást kapnak.
2013. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Voltam egyetemista... Ennél jobb ismerkedési hely nem létezik.
2013. jún. 20. 12:17
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor nem mai hús vagy :D... Bocsi, ezt nem sértésnek szántam. De nekem se az a tapasztalatom, hogy csak úgy udvarolnának össze- vissza a srácok... Pedig azért elég szép lányok vannak pl. a mi szakunkon is. Az más téma, hogy ki kit szed össze egyetemi bulikon...


Egy harmadéves lány...

2013. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Most végeztem nem olyan rég.


"ki kit szed össze egyetemi bulikon"


Jahogy a nőknek is teljesen megfelel már az egy éjszakás kaland?

2013. jún. 20. 13:02
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát én úgy vettem észre, hogy igen...

5. voltam

2013. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jókor tudom meg ezt az infót...
2013. jún. 20. 13:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk elég sok lány van... és elég kevés srác... szóval még válogatni is tudnának. De úgy vettem észre, hogy a csajok egy része már belefáradt abba, hogy nem talál normális embert- így miért ne bulizzon és k*rassa meg magát éjjelente mindig mással... A másik fele meg alapból ilyen, végül marad az a piciny kis részük, akikből nem lesz ribi.:)
2013. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aranyos arra fogni a ribanciságot, hogy belefáradtak a hülye pasikba. :)
2013. jún. 20. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!