Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek lányokkal,...

Hogyan ismerkedjek lányokkal, ha mostanság előjött egy félelmem az ismeretlen emberektől?

Figyelt kérdés
Úgy értem valahogy, ha kimegyek a városba vagy akárhová félek, hogy valaki beszól, kigúnyol a külsőm miatt. Régebben sokat kaptam a középsuliban, hogy ronda vagyok, ennek ellenére fura mód folyton vannak olyan lányok, akik helyesnek tartanak, bár a rossz jobban hat, mint a jó, többet is adok a rossz véleményre és jobban is tartok, hogy újra beszólnak, hogy milyen nyomi vagyok meg csúnya. Szeretnék egy rendes barátnőt, eléggég magányos vagyok mostanság, de így nem tudom hogy lehetne, mert facebookon úgysincs rendes lány, inkább a felszínes csajok írosgatnak oda, élőben kéne, de nem visz rá a lélek, hogy megszólítsak egy lányt, pedig volt, amikor sikerült már, de csak úgy, ha más nem volt ott, így nem éghettem be csak a csaj előtt max, ha kigúnyolt volna esetleg vagy csak elküld a pokolra.

2013. jún. 21. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán megesz az a lány? Én is éppen eleget kaptam már a külsőm miatt, még egy lány sem tartott élőben helyesnek, de ennek ellenére nem szabad feladni, és keresni kell egy normális lányt.
2013. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a magányosságot nem csak egy csaj oldhatja fel.

ha valami ennyire nem megy, nem kell erőltetni, haverkodj akkor fiúkkal, bulizz velük, a pasik amúgy sem olyan kiközösítősek mint a lányok, minden marhát befogadnak valami csoportba, míg a csajoknál nincs így.

aztán ha elmászkálsz velük, úgyis az utatokba kerülnek más társaságok és onnan majd rádkattan valami kiéhezett bereccsent szűzcsaj aki viszonylag még jónak is számít.

2013. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!