Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ugye ti csak azért...

Lányok, ugye ti csak azért vagytok a jelenlegi barátotokkal, mert helyes, jóképű, magas fiú? Ha alacsony vagy ronda arcú lenne, össze sem jöttetek volna vele, ugye?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 15:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nálam egy kicsit inkább fordítva; inkább a személyisége miatt vagyok vele, mint a külseje miatt. Nem valami jóképű, de igazából ez eltörpül amellett, hogy milyen nagyszerű ember, és mennyire hasonló az életszemléletünk, meg milyen sok a közös érdeklődésünk :)
2013. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy egyre inkább megismersz valakit, minden külső tulajdonsága apránként

elhalványul. Már nem számít, milyen színű a haja, vagy hogy milyen magas - idővel

sokkal inkább a lelkét figyeled, nem a külsejét. Ezért mondják azt, hogy igazán a

másik ember belsőjébe szeretünk bele; a külseje után persze vágyakozhatunk, tetszhet

nagyon a szeme vagy az izmos hasa, de ezeket csak a szemeddel szereted, nem a

szíveddel! Mikor úgy igazán megismersz és megszeretsz valakit, minden külső

hiányossága vagy hibája eltűnik. Ez a szeretet lényege - a tökéletlenségek mögött

meglátni valakiben a szépséget.

2013. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én nemrég szakítottam, a volt barátom magas volt és nagyon jóképű, de ezek mellett okos, vicces és imádni való, ezért jöttem vele össze. Persze számít a külső is, nem is kicsit, de ha csak az van meg, akkor ugyanúgy esélytelen a dolog, mintha ronda lenne... (21L)
2013. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát ez a tapasztalat. Én is alacsony vagyok és bűnronda, nem is csoda, hogy nem nagyon állnak velem szóba a lányok. Az én külsőmmel lehetetlen olyan lányt találni, aki akár csak nem undorodva nézne rám, de ilyen nem létezik.
2013. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
# 13 akkor miért szakítottál? :D
2013. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

A párom 164 cm magas, és a repülőtereken rendszeresen terroristának nézik. :-)

De én imádom. És intelligens is. Ja, és nem gazdag. Na, ezt tedd zsebre!

35 N

2013. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
Az én barátom 120 kiló, szemüveges, tipikus kocka, és még csak nem is gazdag. Nem mondanám még én sem kimondottan jó pasinak, viszont imádom a személyiségét, zseniális a humora, intelligens, szórakoztató és igazi lovag. Ha csak a külsőre hajtanék, esélyt sem adtam volna neki, de nagyon hamar megszerettem annyira, hogy már látom benne a szépséget. Inkább a férfiak azok, akik nem adnak esélyt még egy olyan nőnek sem, akin csak 10 kiló felesleg van, mert jaj mit szólnak a haverok hogy ilyen bányarémmel mutatkozom. Sokkal több ötcsillagos nőt látni ronda pasikkal, mint fordítva.
2013. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, azért mert úgy alakult, hogy el kellett költöznie, és így alig tudtunk volna találkozni...
2013. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Lehet nem ide tartozik de 1 válaszoló olyan nincs hogy ronda nő és olyan sem hogy tökéletes !;)
2013. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!