Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan küzdhetném le ezt az...

Hogyan küzdhetném le ezt az állandó szorongást félelmet, amit a lányokkal szemben érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudjátok engem sok éve már csúfolnak ismeretlen lányok, emiatt nem merek közelíteni feléjük, főleg, hogy prászor megpróbáltam és nem volt semmi értelme, volt, aki kicsúfolt, voltak, akik csak benyögték, hogy van barátjuk és láttam, hogy nem érdeklem őket. Volt, aki csak mosolygott. Nem megy ez nekem, már megint úgy félek, nem bírok odamenni sem, őgyis rondának látnak a lányok, hiába minden, de közben olyan jó lenne szeretgetni egy lányt, tudom ez undorító szégyeljem megam, gyenge, gyökér érzelmes srác, akiket ki kell írtani és még ronda is. Elfogadom, de nem tudok kivel beszélni a problémámról.


2013. júl. 1. 21:31
1 2
 11/17 LeftBehind ***** válasza:
Tanulni a mentalitásából? Elmagyaráznád,hogy egy hozzám hasonló szerencsétlen lúzer hogy vegye fel egy ilyen kaliberű csávó mentalitását? Kb mintha egy vakondot próbálnál rávenni,hogy viselkedjen oroszlánként.
2013. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Először úgy, hogy leszel annyira negatív. Én csak megpróbálok használható tanácsot adni, akik az önbecsülés ezen gödrében szenvednek. Mondhatnám azt is, hogy kezd ott, hogy ha például elmész boltba mondasz valami kedveset az eladónak. Apró dolog, de utána jobban érzed magad. Tudom baromi nehéz dolog, nekem se megy a legjobban de igyekszem a legjobbat kihozni magamból, ami végül is sikerült, mert sikerült elkérnem egy gyönyörű lány számát. Elhiheted úgy remegett a kezem közben mint a nyárfa levél amíg beszéltem vele, de legalább sikerült. Az egész arról szól, hogy meg akarod változtatni magad. Véleményem szerint ez egy ugyan olyan fejlődés mint, ahogy valaki zongorázni tanul. Remélem sikerül valamit javítanom a negatív hozzá állásodon.
2013. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 LeftBehind ***** válasza:
Több mint 100 nő visszautasítása után azt kell mondjam,nem változtattál.
2013. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát LeftBehind, igazad van. Rajtad nem lehet segíteni.
2013. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítek másokon ilyen vagyok, de nem erőltetem senkinek. Ajánlom figyelmedbe a 40 éves szűz című filmet Steve Carell főszereplésével.
2013. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 LeftBehind ***** válasza:
14.Köszönöm Nyilvánvaló Kapitány,de erre már a múlt héten rájöttem!
2013. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 LeftBehind ***** válasza:
15. Már láttam. Nem az a baj,hogy a szexig nem jutok el,hanem hogy még a kapcsolatig se.
2013. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!