Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk ha tetszik nektek egy...

Fiúk ha tetszik nektek egy lány (és ő bejelöl titeket) ráírtok facebookon?

Figyelt kérdés

itt az előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__453..

a változás annyi hogy azóta visszajelölt de nem ír.. én viszont nem akarok ráírni mert ha már én jelöltem be és tetszek neki akkor neki kéne írnia nem?:D


2013. júl. 2. 13:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyszer írtam egy fiúnak, de alig mertem, nekem még gázosabb isvolt a helyzetem, mint neked :D végül minden jól sikerült, jártunk is egy ideig :D
2013. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem szoktak bejelölni.
2013. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Írj rá te. Én nem hiszem hogy írnéka valakinek ha élôben még nem beszéltünk.
2013. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
írtam neki.:)
2013. júl. 2. 19:36
 15/17 anonim ***** válasza:
Én régebben sok csajra ráírtam, de elég sok a bunkó csaj, aki mg visszaírni sem képes vagy benyögi, hogy ronda vagyok és kopjak le. Azóta nem szoktam kezdeményezni, majd írjon az alány, aki akar tőlem valamit. Én nem alázkodom meg egy előtt sem többet.
2013. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na válaszolt?:D
2013. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
igen beszélgettünk tegnap nagyon aranyos nem hittem volna mert elég jó pali és köztük ritka az aranyos :P
2013. júl. 3. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!