Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetne barátnője egy...

Hogy lehetne barátnője egy olyan fiúnak, aki nagyon alacsony, hízni sem képes, gizda és arcszerkezetre is okádék a lányok szerint? Az ilyen fiúknak már tényleg csak a prostizás jut? Ilyenkor hol a nagy pua tudomány?

Figyelt kérdés
Én kipróbáltam a nagy csajozási mesterek tanácsait, de csak azt kaptam meg, hogy ronda vagyok és lényegében hiába vagy tökös meg bátor és szólítasz le lányokat, ha testi adottságaid miatt még az alacsony lányok meg a kövér lányok is elküldenek messzire. Aki mégsem küldött el, az is csak jóindulatból, max haverkodni akart, de inkább azt sem.
2013. júl. 2. 17:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Hát barátom, bárcsak én ezek miatt szenvednék.
2013. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%
Te már csak tudod más mitől szenved...
2013. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Látszik, hogy

nem szenvedtetek úgy, mint az életben sosem.


Csak mert,nem csapkodjuk a s eggünket a főldhöz meg nem rinyálunh attól még szenvedhmdtünk,csak tudod van olyan h méltóság.

2013. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem unjátok még az örökös rinyálást?
2013. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
én nem értem h h nem unják már:D férfiatlanok.. ezért nincs nőjük:D
2013. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

PUApö.cs...


Nem a külsőddel van bajod, hanem a hozzáállásoddal.

2013. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Szaszi23 válasza:
Hány éves vagy? :P
2013. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A pua-t és az ehhez hasonló marhaságokat felejts el, saját magadnak kell felépítened a személyiségedet, nem neten,meg könyvekből olvasva. Másik dolog,hogy elhiszem,hogy szar érzés, hogy nincs barátnőd, de sajnos mi ezen itt nem tudunk segíteni.
2013. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!