Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az önbizalomhiány...

Szerintetek az önbizalomhiány miatt nem merek ismerkedni vagy tényleg velem van a gond? (kép lentebb, pontozni is lehet)

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 19:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a normális válaszokat!

az a baj h szerintem kiengedve nem áll jól és ebben a hőségben annyira melegít h nem engedem ki :/

valaki kérdezte h nem vagyok e szegedi, hát nem :)

folyamatban van a fogyókúrám, igyekszem egészségesen étkezni és sportolni is :)

2013. júl. 3. 20:30
 12/18 anonim ***** válasza:
szerintem kifejezetten szép arcod van, az átlagost max azért mondták, mert semmi smink, egyszerű frizura... picit tényleg husi vagy, még szebb leszel ha sikerül fogynod. szóval több önbizalmat, mert abszolút semmi gond sincs veled :)
2013. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszönöm, igyekszem majd változtatni amin csak tudok :)
2013. júl. 3. 21:08
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon szép szemed van, szép a bőröd, és az "almácskáid" is az arcodon :) Oldalt sötétebbnek néz ki a hajad, nem tudom, az egész milyen színű, de az a sötétebb tónus jobban passzol az árnyalataidhoz, mint a fejed tetején lévő világosabb tincsek - és a szemed is jobban kiemeli.

Dobd fel a frizurád valamivel! Derékig ér a hajam, megértem, hogy miért nem hordod kiengedve ebben a melegben :) Nekem van frufrum, így ha hátrakötöm, akkor sem teljesen üres az arcom, így egyszerűbben megoldható. Ha nem szeretnél frufrut, próbálkozz esetleg kontyokkal, fonással vagy egyedi lófarokkal.

Egy kis sminkkel nem szoktad a szemed kiemelni? A szemöldököd formája profi.

N

2013. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) nagyon nagyon jól esik minden amit írtál :) néha kissé vöröses hatású a hajam, most szeretnék valamilyen világosbarna festéket kipróbálni. a frufru sokak szerint nem állna jól így azt nem szeretném kipróbálni :) fonni nagyon sokszor és sokféle képen szoktam, a mostani képen is össze van fonva,a kontyokhoz túl rövid a hajam és nem tudom szépen összehozni de a lófarokba kötött copfot is nagyon sokszor bevetem, főleg ilyenkor mikor +40 fok van. sminkelni is szoktam és épp most tanulgatok belefelé a tusvonal meghúzásába,több kevesebb sikerrel, ez a kép is most csak itthoni körülmények között készült,ezért nincs rajtam semmi smink. a szemöldököm csak én formáztam meg úgy ahogy most van és azt hittem hogy nem valami szép, de ezek szerint jól néz ki :)
2013. júl. 3. 21:37
 16/18 HalkHogen ***** válasza:
Semmi retteneteset nem látok rajtad. A hajadat viszont nem ártana kibontva hordanod.
2013. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

sztem fogyj kicsit mert arcra is híztál :S

Egyébként meg most az átlag kategória vagy sztem, bár ha nem kötötted volna fel a hajad a képhez sokat dobna rajtad.

2013. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot, de nem tudom kiengedni a hajamat mert akkor még jobban szakadna rólam víz és pár percen belül csurom vizes lenne :/
2013. júl. 4. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!