Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tini csajok miért ilyen...

A tini csajok miért ilyen előítélesek akár egyetlen egy kép alapján is?

Figyelt kérdés
Kajak unom már, hogy küldök egy képet, tök mindegy milyet és már ebből levágja, hogy szerinte nem vagyok helyes vagy ronda vagyok. Amikor egy kép az tök másképp tudja beállítani az embert. :D Én is jártam már úgy, hogy csajt képen nem láttam szépnek, élőben meg ott helyben megdugtam volna. XD Amúgy már emiatt én utálok képet küldözgetni, csináltam is olyan fb-, ahol semmi kép rólam és szeretnék olyan lányokkal megismerkedni végre, akik benne lennének egy ilyen vakrandi jellegű dologban. :D

2013. júl. 6. 01:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én meg a vakrandit nem szeretem. Egyetlen egyszer volt gyk-ról egy lány, akivel vak randiztam. Nem volt vele semmi gond, csak nem fogott meg benne semmi:/ Meg gondolom őt se fogta semmi belőlem. Jobb előre tisztázni sztem:)
2013. júl. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
fotón tényleg máshogy néz ki az ember mint élőben,vakrandiba ne menj bele szerintem,abba max. önbizalom hiányos,számodra nem vonzó hölgyek/leányzók jelennek meg ..szerintem.
2013. júl. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha csak egy kép van, nem tud más alapján megítélni :)

bár az gáz, ha egy kép alapján rondának ítél...

2013. júl. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1 : Ha jó csaj volt mért nem dugtad meg? :D
2013. júl. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan lány volt:D Annyit meg nem ér az egész, hogy megjátsszam magam miatta.
2013. júl. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Hat a tini csajok tudatlanok. Ok azert talalkoznak egy sraccal hogy el tudjak bolcskodni masoknak a kapcsolatuk. Meg nincs kialakulva az igeny egy erzelmi biztonsagot nyujto tarskapcsolatra. Na meg meg nem tudjak miert fontosabb egy szemely lelkivilaga, ellentetben a kinezetelevel. Ezt mind mind idovel es tapasztalattyal tanulja meg az ember.
2013. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én két hónapig ismerkedtem egy lánnyal netről. Utána cseréltünk képet, de már egymásba estünk. Ő kapott képet egy ronda srácról(rólam) én meg egy gyönyörű lányról(róla).

Két évig jártunk... :)


21/F

2013. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? :-)
2013. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kép is irányadó az emberi kapcsolatoknál... a szem nem hiába van azon a kerek tekegolyón ott fönt... tini korban az ember még nem elég tapasztalt, így könnyen hamisan ítélkezik...
2013. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!