Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Működik még ez a kutyákkal...

Működik még ez a kutyákkal könnyű ismerkedni lányokkal dolog? Vagy marhaság, szinte soha nem mennek csajok oda kutyásokhoz?

Figyelt kérdés
A büdös életben nem lesz bolhatenyészetem, de veszettül érdekelnek a válaszok.

2013. júl. 6. 14:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
"az a szexi" :))) Ebben minden benne van :)
2013. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem a kutyafanatikus nőknél működik, de azoknak a kutyák az istenek, te csax max második helyen lennél a ranglistán. Egy csomó dologról le kell akkor mondanod, pl, strand, kirándulás, mert a kutya otthon marad, és depressziós lessz. Mdg szex közben nekiáll nyüsziteni, és akkor már a csaj nem veled törődik majd.
2013. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hülyeség.:)

A panálházban melyben én lakom, lakik itt még egy nagyon jóképő, sármos, gazdag(nekem azért fontos a gazdagság, mert én is az vagyok, és a nálamnál szegényebekkel nem jövök ki túl jól) és okos pasi is, aki levett a lábamról első ránézésre.

Annyi volt a bökkenő, hogy nem tudtam, hogy hogyan, és hogy milyen okból menjek oda hozzá... és akkor egyik reggel megláttam, hogy egy kis francia bulldogot sétáltat, és szinte tapsoltak a füleim, hamar kaptam magamra valami ruhát, és úgy tettem mintha kocognék és teljesen véletlenül találkoztunk volna. Ez így ment jó pár hátig, mindig ugyanaz a sztori, mikor megláttam hogy kint vannak én mentem ki "kocogni".:)

Aztán egyszer elhívott vacsorázni, és utánna meg egy koncertre, stb. Végül összejöttünk:) 19/L

2013. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nálad a kutya huszadrangú kifogás volt, ha az állandó reggeli kiflivásárlását nézted volna ki tetthelynek, akkor az ABC-ben bénáztál volna.
2013. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Zakathol ***** válasza:
Gazdagok egy panelházban. Hihető :D
2013. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

15 hidd el sokan vannak akik inkább minden másra költenek, és élnek egy relatív olcsó panelban. Ahogy olyan is sok van, akinek ennivalóra nincs pénze, de azért többmilliós autóval járkál...

Am téll működik.

2013. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Hát összejönni még senkivel sem jöttem így össze, persze ez rajtam is múlhat.

DE!

Több haverom is van, akikkel kutyaséta közben ismerkedtem meg, többségükkel gyakran most is együtt visszük a kutyákat.

Tehát a kutyám segítségével olyan még nem volt 7 év alatt, hogy nem kutyás csajjal megismerkedtem volna, csakis más kutyásokkal fordult ez elő, ahol a közös séták megkönnyítik a dolgot.

Aki most tetszik csaj, azt is kutyaséta közben ismertem meg, sőt az összeveszésünk után a kibékülés is egy véletlen találkozás révén történt kutyasétáltatás közben. Viszont tök egyértelmű, hogy nem fogunk összejönni, mert neki más tetszik.

Tehát barátkozásra bejött, csajozásra nem, de nem is csak ez a kutyasétáltatás célja.

16/F

2013. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát én lányként mondom, hogy rengeteg embert ismertem meg a kutyám révén, mert mindig van ürügyük megszólítani. :) A fiúk is mindig azzal kezdik hogy de szép kiskutya, aztán előbb-utóbb a lényegre térnek. :D Az meg aztán tényleg a legjobb, ha az illető maga is kutyás. :)

Szóval, igen, kutyával ismerkedni könnyebb.

2013. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy,mint az életben is így van,akkor persze könnyebb még az ismerkedés is(na nem mintha olyan nehéz lenne válogatni így is a jelentkezők közül,hátradőlve a székben).

Nekem srácként hiába van kutyám és sétáltatom,még egyszer nem kerültem ilyen helyzetbe,hogy bármilyen lánnyal is ismerkedjek akár ebből kifolyólag.Maximum az öreg nénik,meg a kisgyerekek nézegetik hogy húú milyen aranyos,meg milyen szép de ennyi.Velem soha nem történt még ilyen,pedig teljesen aranyos kiskutyám van aki oda is szokott menni közelebb az emberekhez,megszagolni őket.

2013. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A ánoknál a kutya a lényeg, és egyből arra térnek rá. Akit a kutya sétáltat azt kutyába se veszik. KIVÉVE, ha a blüki balról, én meg jobbról kerülök :PPP
2013. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!