Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek a kigyúrt...

Lányok, nektek a kigyúrt (konditermes) vagy a sportos kevésbé nagy izmokkal (de azért izmos, sportos) testalkat tetszik jobban a pasikon?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy nem ez az elsődleges szempont párválasztáskor, de ettől még erre kérem szépen a választ.

Ha lennétek olyan kedvesek írjátok a valaszhoz az életkorotokat is!

Köszönöm előre is!

Fontos! Lányok válaszát várom!


2013. júl. 8. 19:47
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sportos, kevésbé izom alkat jön be. A különböző szerekkel felfújt izmos pasiktól a hideg kiráz. Sokkal szexibb a kevesebb, de valódi izom, ráadásul mindig az jut eszembe, hogy mennyit tesznek az izmokért a pasik. Mármint milyen sokat sportolnak, figyelnek az étkezésre stb. Ez elszántságról, kitartásról is árulkodik, ami szerintem nagyon jó. :) És nem utolsó sorban tetszik, ha egy pasi sportos, kicsit izmos. :))
2013. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Jajj még annyi, hogy a konditerembe járók nem mind használnak szereket, szóval ez a konditermes megfogalmazás nem épp helytálló :D
2013. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Ez igaz, nem minden kondis használ szereket.Vagy legalábbis nem látjuk:)

Persze tisztelet az igazi testépítőknek! Azért nem akarom leírni őket.

Csak olyan nevetséges, mikor kis tizenévesek felpumpalják magukat és XS-es poloban feszítenek.

2013. júl. 8. 20:12
 14/38 anonim ***** válasza:
Az, főleg ha mellé még tucat divatsérót vágatnak és köves fülbevalót raknak be:DD Bocsi az off miatt!
2013. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Vagy fültágítót:D Aztán ha meg menniük kell pár év múlva dolgozni csodálkoznak, ha lóg a fülük, mint valami cafat hús.:/ Mivel ki kell majd idővel venniük.

Plusz ami még számomra érthetetlen, hogy akinek felfújt karja, háta van, annak hogy lehet nagy hasa?:)


Igazán írhatna egy gyúrós, hogy megmondja!;)

2013. júl. 8. 20:19
 16/38 anonim ***** válasza:
74%

Jaj anyám, látom az intellektüel a fellegekben van. Kicsit pontosítok, hogy ne tévhitek alapján hozzanak döntéseket egyesek:


- Az étrendkiegészítők veszélytelen, természetes anyagok, makro- és mikrotápanyagok. NEM okoznak sem impotenciát, sm szívrohamot, sem vesebajt, se felfújt izmokat, se semmit. Kaja.

- Felfújt izom nem létezik. Ez egy olyan fogalom, amiről senki nem tudja, mit is jelent valójában, de hajlamosak mindenre rámondani.

- A "leeresztés" a tápanyagbevitel csökkenése miatt következik be. Ha egyszercsak elkezdesz kevesebbet enni, akkor a szervezet nem tud fenntartani annyi izmot, mint addig. Ez akkor is bekövetkezik, ha csakis a legmenőbb biounikornishúst eszed. Semmi köze semmilyen kiegészítőhöz.

- Ami tényleg káros, és okozhat felfújtszerű kinézetet (ami nagyrészt vízvisszatartás) azok a szteroidok, amik gyógyszerek, illegálisak, július 1-től meg fokozottan illegálisak. Nem lehet őket boltban kapni, semmi közük az étrendkiegészítőkhöz. Hobbiszinten teljesen felesleges, élsportban kb muszáj, de az más tészta. De a szteroidozóknak is valódi izmuk van, és erősek is. Itt érvényes az, hogy ha az ember abbahagyja a hobbikoxot, akkor "leereszt". De normális ember nem használ ilyet.

- A konditerembe járók többsége teljesen normális, hétköznapi ember. Nem esik túlzásba méret terén (nem is tud), nem árt az egészségének, sőt, gyanítom egészségesebbek, mint azok, akik szidják őket -.- A konditerembe járás nem jelent automatikus izomagyúságot. Csak sajnos a hangos kisebbség tönkreteszi a megítélést...

2013. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Kedves Wash!


Köszönöm a válaszod, elég részletes volt:)

Félreérthettél, hiszen mint írtam tisztelet az igazi bodybuildereknek, akik nem azért edzenek, hogy félrelökhessék az embereket az utcán, ha olyan kedvük van.


De azért az elég véleményes, hogy mennyire is erősek valójában azok a srácok, akik 2hónap után 2x akkorák lesznek....

Megnézném őket, hogyan csinálnak húzódzkodást pl.

Volt régen a középiskolában egy srác, szépen kigyurta magát, de az valahogy nem ment neki.....érdekes.

2013. júl. 8. 20:33
 18/38 anonim ***** válasza:
0%

Ki beszélt itt étrend kiegészítők káros hatásáról?Szerintem mindenki tudja, hogy azok nem szteroidok és nem is írt senki olyat, hogy azok lennének.

Te meg itt épp olyan kedvedben vagy, hogy most beállítod magad nagyon hozzáértőnek és minden ide nem illő dologról írsz.

Nem érdekel minket a versenyekre való felkészülés és nem akarunk belemélyedni a testépítés rejtelmeibe.

Aztán nehogy már azt mond, hogy nem létezik olyan, hogy valaki "leereszt" , mert tapasztaltam haveri körben, szóval bocs, inkább a szememnek hiszek mint egy okoskodó hülyegyereknek.

2013. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Nekem a kigyúrt kifejezetten NEM tetszik.

Szóval mindenképp a sportos, de "normális" testalkatú, inkább kicsit vékonyabb férfiak tetszenek.

2013. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező: ha gyanúsan extrém mértékű a növekedés, akkor sanszos, hogy cuccolt (kox) valamit a gyerek, sajna elég sokan akarják így, ami nem jó. De aki normálisan edz, az mindig fel bírja magát húzni, sőt, még plusz súlyokkal is. Megint csak azt mondom, hogy ne a hangos hülye kisebbségből ítéld meg az egészet.

Ja, a nagy has (jellegzetes, kidudorodó has) meg a növekedési hormon használata miatt jelenhet meg, mert megnőnek a belső szervek. De ez már nem egy hétköznapi játék, marha drága mulatság.


20:34, remélem ez csak valami szarkazmus akar lenni, mert ekkora öngólt tán még Durica meg Tokody se rúgott :D


"Ki beszélt itt étrend kiegészítők káros hatásáról?"

ők: ma 19:58 : meg ugye sokan eszik ezeket az étrendkiegészítőket, amik impotenciától kezdve szívrohamig bármit okozhatnak.

kérdező 20:02 : A vesémet és egyéb dolgaim én sem tenném tönkre hülye felfújt izmokert.

20:06 De ahhoz folyamatosan kellenek ezek a szerek, különben hónapokon belül"leeresztenek"

És ha rövid távon nem is okoz komoly gondot, nem is érdemes szedni, hosszú távon meg szerintem nem éri meg tönkretenni az egészségünket. (ez tán te voltál? :D)

És a többi pár hsz, ahol "szer"ről van szó, és hát sanszos, hogy a sima kiegészítőkre gondolnak.


"Nem érdekel minket a versenyekre való felkészülés"

Egy félmondatom szólt a profi sportról.


"Aztán nehogy már azt mond, hogy nem létezik olyan, hogy valaki "leereszt""

Nem mondtam. Azt mondtam, hogy mitől következik be. :D


Kösz a nyersanyagot, megy is a röhögőbe :D

2013. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!