Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek a kigyúrt...

Lányok, nektek a kigyúrt (konditermes) vagy a sportos kevésbé nagy izmokkal (de azért izmos, sportos) testalkat tetszik jobban a pasikon?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy nem ez az elsődleges szempont párválasztáskor, de ettől még erre kérem szépen a választ.

Ha lennétek olyan kedvesek írjátok a valaszhoz az életkorotokat is!

Köszönöm előre is!

Fontos! Lányok válaszát várom!


2013. júl. 8. 19:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

én írtam az étrendkiegészítős dolgot. rendben, tehát nem étrendkiegészítő a hivatalos neve, lehet kötekedni, de igazából teljesen mindegy. a volt munkahelyemen ilyen adalék szteroidokat, vagy ilyesmiket ettek páran, és hát attól eléggé megnőttek az izmaik. ezeket én felfújt izmoknak hívom, de természetesen tudom, hogy nem pumpával fújják föl az izmaikat. ez egy költői kifejezés, ha úgy tetszik. az, hogy be vannak tiltva ezek a szerek, azt ugye tudjuk, hogy túl sokat nem jelent.

de ez most teljesen mindegy igazából, nekem nem tetszik ez az erőltetett testépítés. mármint csinálja, akinek jól esik, csak nem az én ízlésemnek megfelelő az ilyen kigyúrt (ez már jó?) férfi, és ez volt igazából a kérdés.

2013. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem Te kicsit félrenézted a dolgokat és azt gondolod minden úgy van, ahogy a fejecskédben létezik.

Te magad is írtad, hogy ha nem használják tovább az "illegális szereket", akkor a megkötött víznek annyi, azaz "leereszt".Akkor ki is lőtt itt öngólt?

2013. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
56%

Ó, anyám...


DE, étrendkiegészítő a hivatalos neve, ezek tápanyagok, boltokban, webshopban, bioboltokban kapni őket. NEM SZTEROIDOK! A szteroidokat nem lehet boltban kapni, illegálisak, és károsak. Két nagyon külön kategória!! Érted már?? Nem érdekel, mi volt a kérdés, aki plusz tudást elutasít, az hülye.


Te 83-as meg valami nagyon visszamaradott némber lehetsz...

Leeresztés nevű jelenség: létezik, de nem azért, amiért hiszik.

Kétféle van:

1) lecsökkent tápanyagbevitel (kb olyasmi, hogy ha kevesebbet eszel, akkor fogysz). Független a tápanyagok formájától. Független a boltokban kapható dolgoktól, legyen az kiegészítő, vagy hús

2) abbahagyott hobbikox: az illegális gyógyszer (= szteroid, kox) visszatart sok vizet (közben az izom is nő azért), majd ha abbahagyja, mind a víz, mind az izom eltűnik. Ennek sincs semmi köze a boltokban kapható dolgokhoz.

Ezek után mi nem érthető?

2013. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
33%

Ti meg mi a fészkes fenéről beszéltek?!

Éltek a kis világotokban. Azt pampogjátok amit a média a szátokba rágott.

Elhiszitek ,hogy létezik a helyi zsírégetés. Úgy érveltek mint a szomszéd kisfiú akinek elvették a lapátját a játszótéri homokozóban.

Osztjátok az észt pedig közötök sincs az egészhez. " A munkahelyemen Oxycort spray-t ettek és másnapra úgy néztek ki mint Ronnie Coleman".


A neveteket sem meritek kirakni. Birkák vagytok.

2013. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

"abbahagyott hobbikox: az illegális gyógyszer (= szteroid, kox) visszatart sok vizet (közben az izom is nő azért), majd ha abbahagyja, mind a víz, mind az izom eltűnik"

Épp ezt írtam, de Te azt hiszem nem tudsz olvasni:D

Mikor mondtam, hogy ezt boltba lehet kapni?Úristen de síííííííííík vagy:D Ha támadsz, legalább érvelj rendesen, ne kitalálj dolgokat.

De részemről a vita lezárva, ennek két oka van:

1.Mert hülye vagy.

2.Mert nem erre való ez a kérdés.

2013. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
58%

Na megjött a barátod is, ezt nem hagyhatom szó nélkül:

"A nevetek sem bírjátok kiírni"

Na mert hálistennek, te valami kitalált nicknével aztán nagyon bevállalós vagy, hű bár olyan bátor lennék és vállalnám, hogy (pl) Mogyorócska95 vagyok:DDDDD Anyám borogass!:DDD

2013. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

21-es vagyok.

eddig is értettem, nekem jó a szövegértésem. te vagy az, aki nem érti, miről írok.

és ideges vagy nagyon, pedig nem kéne.

tehát arról írtam, hogy szteroidokat szedtek a volt munkatársaim, amit az 5-ös válaszomban (tévedésből) étrendkiegészítőnek neveztem. és a 21-es válaszomban elnézést kértem, amiért az 5-ös válaszomban étrendkiegészítőknek neveztem a szteroidokat. de tehát a szteroidokra gondoltam mind az 5-ös, mind a 21-es válaszomban. remélem, így már világos. tisztában vagyok vele, hogy károsak ezek a dolgok.

és igen, tehát értem, mit mondasz. tanulj meg inkább egy kicsit olvasni, és ne kiabálj.

2013. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
67%

3. Mi a francról beszélsz, te elmebeteg?! Azzal kezdted, hogy én azt mondtam, hogy nincs leeresztés, de én ilyet soha nem mondtam, sőt elmagyaráztam, hogy miért van. Most már végképp nem értem, mi a fene problémád van. Ha ennyire okos vagy, elmagyarázhatnád szegény buta fejemnek. De hát úgyse tudod :(

Mindegy, tudást terjesztettem a hülyeség helyett, my job here is done.

2013. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
69%

75: így már érthető, de eddig nem volt az. A gondolataidba nem látok bele.

S nem vagyok ideges, jó hírt kaptam nemrég, asszed, hogy elegek vagytok ti ahhoz, hogy felidegesítsetek? :D Csak a hülyeségre vagyok allergiás.

2013. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
32%
Hagyd, szegénynek elvette az eszét a koksz :( :D Nem ér annyit, hogy felidegesítsd magad, mert érvelni képtelen, visszamaradott egyén.De legalább azt hiszi, hogy okos.Hülyéknek áll a világ :$ Kiszálltam, további jó "eszmecserét"!:D
2013. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!