Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tömegesen áramolnak be a...

Ha tömegesen áramolnak be a négerek, arabok, ázsiaiak, akkor még nehezebb lesz a magyar, fehér fiúknak, férfiaknak magyar fehér lányhoz jutniuk?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy látom nagyon menő más fajjal járni, szóval kezdek félni, hogy még nehezebb lesz barátnőt szereznem, főleg, hogy külsőre nem vagyok nagy szám, egy négerhez hasonlítva főleg semmi vagyok, farkam is csak átlagos, na meg fehér a bőröm is nagynon, gondolkozom a szolin az előnyt adna kicsit. :(

2013. júl. 15. 18:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Valószínű h igen, mert a lányok körében divat ilyen aljanépekkel összejönni.
2013. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%
Azt hittem már eltűntél te kis "hazafi". Nem unod még magadat?
2013. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
21%
ez siralmas..
2013. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Milyen hazafi? Összekeversz valakivel.
2013. júl. 15. 18:50
 5/26 anonim ***** válasza:
61%
Botorságokat beszélsz. Ellenem esélye nem lenne semmilyen rassznak pff. Már maga a feltételezés is sértene, hogy egy magyar lány én és valami hasonló között vacilálna. Ilyen nincs. Azoknak a lányoknak jönnek be, akik kislányok és éretlenek, még él bennük a kalandvágy, a magamutogatás, stb. Amikor benő a fejük lágya már nem fog kelleni nekik ilyen. Esetleg idősebb korukban (~40+). De akkor is csak a kíváncsiságból vagy épp azért, mert szégyenszemre őt sajnos megverte a sors a "fajtájával".
2013. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
29%

Mi ez a sok rasszista kérdés???? Jah igen, bezártak az elmegyógyintézetek M.o.-on, ezért köztünk jártok...bocsi, nem szóltam!!!


Talán azért nincs barátnőd, mert idióta vagy!!! Egy rasszista bunkó paraszt!!! (Mondom ezt fehér lányként, fehér barátommal, úgy, hogy nem járnék négerrel stb.....ez is elég rasszistán hangzott, de igyekeztem lefordítani a Te nyelvedre)

2013. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
na jussatok már konszenzusra h most akkor ki miatt is lesz nehezebb nőhöz jutni.(megsúgom,csak magad miatt lesz nehezebb)
2013. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
29%
Jah, még egy dolog!!! Nem a többi rassz miatt nincsen barátnőd!!!!! Hanem amiatt, mert egy lúzer kis senki vagy, aki próbálja hárítani ezt a tényt!!!! Szánalom.
2013. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
De hát így is több a 10-20-on éves korosztályban a fiú/férfi, ha ez a sok bevándorló férfi más faji előnyeivel is elviszi a lányokat, akkor még rosszabb esélyekkel indulok én és sok más férfitársam. Akinek meg van párja még szép, hogy nem aggódik. Biztos sz@rnék én is erre, ha lenne már párom több éve. -.-
2013. júl. 15. 18:55
 10/26 anonim ***** válasza:
13%
LOL most meg azon sírsz , hogy a négereknek nagyobb farkuk van mint neked???? Ha én is ilyen puhapöts lennék, én is itt rinyálnék......menthetetlen vagy barátom, kívánom, hogy szűzen, magányosan halj meg.
2013. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!