Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom elengedni magam az...

Nem tudom elengedni magam az új kapcsolatomban, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Harmincas nő vagyok, túl pár rossz tapasztalaton. Megismerkedtem egy nagyon kellemes, szimpatikus, értelmes férfival, jókat tudunk beszélgetni, jó vele az ágyban is, azonosak az elképzeléseink a jövőt illetően, de egyszerűen nem tudok "ellazulni" ebben a kapcsolatban, nem tudok örülni neki. :(

Mit tehetnék, hogyan változtathatnék az érzéseimen?


2013. júl. 18. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:

A 30-as nők kb mind ilyenek nyugi.

nekem volt 25-30 éves barátnőm , és annyira készen vannak már lelkileg, hogy nem igaz:/ Bár érthető! igaz a legtöbbet maguknak köszönhették (elhagyták őket stb). És normális kapcsolatot már nem is tudnak létesíteni csak a szex. Nem tudom hány éves vagy, de igazából nem te vagy hibás csak túl sokat "éltél" , de minden problémára van megoldás , de azokat neked kéne tudni megoldást magadtól!20/f

2013. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet idő kell még neked..., vagy nem Ő a megfelelő társ a számodra.
2013. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zoliba' ***** válasza:
mióta vagytok együtt? Valami zavar konkrétan,v aggódsz vmi miatt?
2013. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Semmi konkrét, abszolút "ideális" partner, keresve se találnék jobbat. Őszinte, nyílt, figyelmes, kedves, lehet perspektíva a dologban, de egyszerűen nem tudom élvezni, hanem folyamatosan agyalok, hogy "mi van ha", egyfolytában hibákat keresek, pedig tisztában vagyok vele, hogy minden kapcsolatban vannak gondok, de az áthidalható. Nála alig találok olyat, ami negatív, nagyon egy húron pendülünk, nagyon sok mindenben...

Mégis olyan érzésem van, hogy jó lenne túl lenni az első hónapok bizonytalanságán, és belefeledkezni...

2013. júl. 18. 15:05
 5/8 zoliba' ***** válasza:
ja,h még friss? Hát akkor észre sem veszed és majd elmúlik. Ami a te bajod,az az,h. még nincs bizalom.majd jön..
2013. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:) Türelem, jó úton jársz. Az a baj, hogy tökéletes, és nem ehhez vagy hozzászokva. Megesik az ilyen :) Beszélgessetek erről, mondd el neki, hogy frusztrálva érzed, hogy nincs balhé, félsz, ha robban, elölről kezdődik, posttraumás szindrómád van emiatt :P de ez nem neki szól, csak a korábbi rossz beidegződések, emlékektől való szabadulás része. Kérd a türelmét, megértését, kezét, ha eltörne esetleg a mécses. Mondd meg neki, hogy vele szeretnél maradni, és megküzdeni, túllenni egyszer s mindenkorra a régi dolgokon. Elfelejteni örökre. Ezt neked kell, ő nem tud ebben tenni semmit, csak támogatni. Utána viszont arany életetek lesz.
2013. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg lehet, hogy a "túl tökéletes" ijeszt meg. Hogy ennyire nem lehet tökéletes minden. :D

Én már túl vagyok egy hosszú házasságon (ő is), és azóta volt pár futó kapcsolatunk... nem tudom, hogy nem lesz-e ez is futó dolog, de tudom, hogy ez csakis rajtunk múlik...

2013. júl. 18. 16:27
 8/8 anonim válasza:
ezt a kérdést én is írhattam volna....pont ilyen helyzetben vagyok és olyan érzésem van,h becsapom a barátom :(
2013. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!