Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Járnak ide rámenős nők?

Járnak ide rámenős nők?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vannak itt rámenős, kezdeményező nők? Én örülnék neki, ha a lány "udvarolna" nekem.

2013. júl. 20. 17:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#8: Ez nem vezényszó, csupán érdeklődés, helyzetfelmérés. De persze nem harapnám le a fejét annak, aki írna nekem, még csak ciki sem volna. Ezt a hozzáállást el kell felejteni.
2013. júl. 20. 17:45
 12/19 A kérdező kommentje:
#10: Egy nőtől sem várnám el, hogy fusson utánam, csupán ha érdeklődik, ne rejtegesse. Írjon vagy szóljon hozzám, attól még nem alacsonyodik le.
2013. júl. 20. 17:46
 13/19 anonim ***** válasza:
Vannak sokan,de nem az olyanokat keresik,akik ezt elvárják,mint te.
2013. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Vannak sokan, de ők nem itt fognak rámenőzni.. hanem szórakozóhelyen, de ott eléggé.. csak jól kell kinézned annyi a lényeg, de én hányok ezektől. Minek akarsz ilyet?
2013. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#13: én nem vártam el. De valljuk be, a nők sosem lesznek képesek arra (nem azért, mert butábbak, hülyébbek vagy tudomisén, egyszerűen csak mert nők és nem lesznek férfi szerepben), hogy átlássák a férfiak oldaláról az ismerkedés nehézségeit. A személyiség képlékeny dolog, valakinek emiatt alapból megy, valakinek pedig csak nagyon nehezen (vagy nem). De egy kis bíztatás után rengeteg srácnak menne.

És már bocs, de amelyik nő nem akar leadni az egójából azért, hogy legalább a legapróbb (de mégis egyértelmű) jeleket megadja, az nem biztos, hogy jó társ lenne az életben.

Fel kellene hagyni az álszenteskedéssel és nyíltan kimondani, ha valaki tetszik nektek vagy sem. Sokkal jobb és kevésbé fáj, mintha később derülne ki.

És könyörgöm ne 1-2 mondat alapján vagy kérdés alapján ítéljétek már meg az embert.

2013. júl. 20. 18:07
 16/19 anonim ***** válasza:
2013. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#14: Na ez az, hogy én viszont a szórakozóhelyeket, az ottani zenét, azt, hogy nincs levegő, azt, hogy meleg és néha büdös van, a villogó fényeket nem kedvelem. Miért kell nekem ezt mind elviselni ahhoz, hogy a nő kezdeményezzen? Vagy csak a részeg pasikat merik megszólítani?
2013. júl. 20. 18:13
 18/19 belbolyhocska ***** válasza:

Nincs azzal baj, ha félősebb a férfi és a nő teszi meg az első lépést. De az udvarlás attól még a férfi dolga marad.


Én úgymond "nagyszájú" lány vagyok. Egyáltalán nem vagyok visszahúzódó. Viszont szeretem, ha meg kell értem küzdeni. Tudtom szerint a férfiben ilyenkor alakul ki egy bizonyos szintű tisztelet a nő iránt, a többi a nőn múlik, hogy megérdemli-e továbbra is. Kérdem én: ki fogja tisztelni azt a nőt akiért nem kell küzdeni, hanem ő küzd egy pasiért?


Lehet, hogy neked ez a normális, de inkább nem mondok rá semmit...


Az elején írtam a félős fiúkról. Vannak olyan lányok/nők akiknek nem jelent problémát kezdeményezni. Én is ilyen vagyok. Viszont, ha továbbra is tutyi-mutyi a fazon biztos nem fog érdekelni. Általában a "rossz fiúk" fognak meg, és ez alatt nem azt értem, hogy legyen tapló velem...


19/L

2013. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#18: Nyilván az "udvarlást" csak arra értettem, hogy ő tegye meg a kezdő lépést. Utána már én is máshogy viszonyulnék hozzá, de ez nem azt jelentené, hogy egyből beleugranék vele egy kapcsolatba. Csak onnantól kezdene érdekelni a személyisége, de ahhoz tényleg tetszenie kellene, hogy én ténylegesen udvaroljak neki.
2013. júl. 20. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!