Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Párválasztás; probléma lehet?...

Párválasztás; probléma lehet? 19/F

Figyelt kérdés

Van egy születésem óta meglévő betegségem-ekcéma-szerintetek mennyire befolyásolja majd a későbbi kapcsolataim ez a betegség?

Van olyan lány,aki csak emiatt lemond rólam?

Egyesek szerint egész jól nézek ki, de mennyire befolyásolja vajon egy lány döntését ez a betegség?

[A retardált kommenteket hanyagoljuk légyszi.]


2013. júl. 22. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nagy gond szerintem,de biztos lesz olyan úri pi.csa aki emiatt elhúz..
2013. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy lesz olyan aki emiatt lép le... De ez természetes. Valszeg te se tudnál egy számodra teljesen közömbös lánnyal járni, nem igaz? Főleg ha mondjuk az arca tele lenne szemölcsökkel... Ha erre azt mondod, hogy jajj de tetszene még így is... Hazudsz :)


De ha egy lánynak vonzó leszel, tetszeni fog neki a külsőd és a személyiséged... Az nem fog lelépni csak az ekcéma miatt.

Amúgy is az ekcéma egy szépen kezelhető betegség, csak nagyon sok odafigyelést igényel. Ha viszont nem foglalkozol vele, és igénytelen vagy... Akkor nem az ekcéma az undi, hanem az igénytelenség. Azt kevés lány tudja tolerálni.


21/L

2013. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szó sincs róla, hogy elhanyagolom, és csak térdhajlatban van, ami egy kicsit intenzívebb, látható helyen pl arcon nincs.
2013. júl. 22. 11:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem befolyásolja:) ne izgulj emiat^^
2013. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen bőrbetegségem: a kézfejemen leginkább. 20 éves koromra elmúlt, amúgy, de előtte nem kaptam visszajelzést arról, hogy valaki undorodott volna tőle. Ugye értelmes ember felméri, hogy ez nem fertőző, a nem értelmessel meg nem állok szóba...
2013. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha karban tartod állandóan, törődsz a betegséggel és magaddal is..Akkor egy épeszű normális csajt nem fog érdekelni :) Szerintem.


21/L

2013. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

.. és bocsi, ha letámadósnak tűnt ez az elhanyagolás említés az írásomban... Csak tudod sokszor látok arra példát, hogy az illetőnek ilyen a bőre pl, nagyon érzékeny, kéne orvoshoz fordulni vele, de ő inkább vakarja, hullik mindenhova a száraz/elhalt bőr...vakarással ha jól tudom terjed is.. NAAAAAA ez pl undorító. Nem maga a betegség, hanem az ember aki ennyire nem hajlandó magával foglalkozni. Ezért ezt hoztam fel először.


21/L

2013. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem gond, tudom hogy értetted :)
2013. júl. 23. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó :) Jó csajozást :D
2013. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!