Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akinek bejövök...

Van egy lány akinek bejövök de ő nekem nem hogy mondjam meg neki FINOMAN hogy nem érdeklem? (képpel)

Figyelt kérdés

A lánnyal egy ideje ismerjük egymást, sokat beszélgettünk faceen, kedves viszont kicsit meghízott (kövezzetek meg hogy felszínes vagyok, de azért van egy határ) ezekből a beszélgetésekből neki az jött le hogy bejövök neki, merthogy most úgysincs barátnőm... de nem. Olyanokat mondogat hogy lefeküdne velem meg ilyenek... Egyszer már megpróbáltam neki kedden elmondani hogy nem érdekel, aztán aznap este rosszul lett, nem tudott aludni, sírva ébredt, lázas volt. Majdnem kihívták a mentőket. Kép:

[link]

Tehát, hogy mondjam el neki hogy nem érdekel, kíméletesen.

Trollok kíméljenek!

16/f


2013. júl. 26. 01:19
1 2 3 4
 11/36 almostyourself ***** válasza:
-.-
2013. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
ne legyél bolond de te tudod
2013. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
igen 1 ember tud mert ellöknéd magadtól a jót mi meg jót szeretnénk neked :D
2013. júl. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt neki hogy b*zi vagy.

amúgy meg tök jól néz ki ez a lány, és ki térdekkel ha alul van 1 kis felesleg, amúgy se a küldő hanem a belső tulajdonságok számítanak.

2013. júl. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 Sir Sarcasm ***** válasza:
100%
Te hülye vagy? Egy ilyen lány odaadná neked te meg játszod a nagy vagányt. Gratulálok!
2013. júl. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
100%
Mekkora paraszt vagy, hogy meg képet is teszel szegény lányról......
2013. júl. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Nincsen másik lány most, de szeretném ha az első kicsit vékonyabb legyen, udvarolnom kelljen stb ;P
2013. júl. 26. 01:31
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez kövér, én vagyok a Gellért hegy... Na de a megoldás: Mondd meg neki, hogy barátilag kedveled, de nem érzel iránta többet. Indokold is azzal, hogy más az eseted (felnyírt haj, 200-as bicepsz, mittomén, találd ki). A másik, és egyszerűbb megoldás: Mondd Neki azt, hogy homokos vagy. Lehet 2 hétre kiütöd ezzel, de utána biztos nem fog akarni többet. (Utóbbit komolyan ne vedd, nincs kedvem bűnrészesség miatt hűsölnöm, ha esetleg kipurcan a hírtől) Ui: Ugye tudod, hogy a kép kitételével megsértetted a személyiségi jogait?
2013. júl. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm hatos és tizennyolcas :D

Don't hate me bros.

2013. júl. 26. 01:36
 20/36 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te nem vonzódsz hozzá úgy, ahogy ő hozzád, nem kell ebből nagy ügyet csinálni, nem kell hazudozni az ideálodról, megmondhatod őszintén, hogy sajnálod, és nem akarod megsérteni, de ő nem az. Ez a minimum, hogy szerencsétlen ne csináljon bohócot magából, és neked ne kelljen szerepeket játszanod. Ha nem mered élőben, mondd el neki fészen vagy valami.
2013. júl. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!