Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akinek bejövök...

Van egy lány akinek bejövök de ő nekem nem hogy mondjam meg neki FINOMAN hogy nem érdeklem? (képpel)

Figyelt kérdés

A lánnyal egy ideje ismerjük egymást, sokat beszélgettünk faceen, kedves viszont kicsit meghízott (kövezzetek meg hogy felszínes vagyok, de azért van egy határ) ezekből a beszélgetésekből neki az jött le hogy bejövök neki, merthogy most úgysincs barátnőm... de nem. Olyanokat mondogat hogy lefeküdne velem meg ilyenek... Egyszer már megpróbáltam neki kedden elmondani hogy nem érdekel, aztán aznap este rosszul lett, nem tudott aludni, sírva ébredt, lázas volt. Majdnem kihívták a mentőket. Kép:

[link]

Tehát, hogy mondjam el neki hogy nem érdekel, kíméletesen.

Trollok kíméljenek!

16/f


2013. júl. 26. 01:19
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
53%

6-os kommentelő vagyok


Egyébként én mondom a helyedben meg próbálnám, és egyébként sem egyből lefeküdnétek egymással. A másik pedig az, hogy szerintem, ha tapintatosan meg mondod neki, hogy van egy kis felesleg rajta akkor meg érti. Bár nőből van szóval ezt inkább ne. :D Mond neki, hogy mozogjatok együtt. Hidd, el pár év múlva nem leszel ilyen válogatós. Ne kergesd feleslegesen a tökéletest, mert olyan nincs. Inkább kezd el a szexet minél hamarabb, mert később bánni fogod, hogy nem feküdtél le vele, de te tudod.

2013. júl. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Inkább később egy különleges lánnyal, mint előbb egy "nem" különlegessel, de kösz :D
2013. júl. 26. 01:45
 23/36 anonim ***** válasza:

Nem azt írta, hogy dagadt, hanem hogy egy kicsit meghízott(ami a képen egyébként látszik is - nyilván előtte nem láttam, de van rajta túlsúly -, nem mindenki indul be egyből valakire, csak azért, mert csöcse meg szoknyája van, fogadjátok el).


Mindenképp egyértelműen fogalmazz, ez a legfontosabb. Más tetszik, nem az eseted, ilyen sablon dumák - valószínűleg levágja belőle, hogy csak nem tetszik, de még mindig jobb ez, mintha azt mondanád, hogy taszítónak találod.

2013. júl. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
81%
Ha meg nem akarja megérteni, akkor linkeld neki ezt a kérdést, a hatás garantált.:D
2013. júl. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
#24: Made my day. xD Én is be akartam ajánlani, de gondoltam drága dolog a temetés. Ha ezt meglátná...
2013. júl. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
100%
Te figyu, tök ari vagy h ezt megkérdued, de mi van ha meglátja a saját képét itt, meg amúgy is, személyi jogok? Elhiszem h nem sueretnéd megbántami, de így sokkal jobban sikerülhet:S
2013. júl. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy ismeri ezt az oldalt, a személyiségi jogok pedig... vannak de ezért szinte semmit nem tudnak adni. Max megrovás... hisz semmi rosszat nem írtam róla.

Fb elérhetőségét meg ne kérdezzétek nem vagyok paraszt.

2013. júl. 26. 02:11
 28/36 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát. Ha mégis ismeri, az hamar ki fog derülni... :D Ha meg még fel is jelent, amit nem hiszek, úgyis annyi lesz, hogy enyebenye ezt nem szabad. Bár ha ezt meglátja, én szerintem egy hamar nem fog tudni feljelenteni.
2013. júl. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
100%
Mi ezzel a baj? Hol csúnya ez? :O 17F
2013. júl. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
55%

Hidd el, megbánod még ezt. Én is a különleges lányra vágytam, aztán csak szívás lett belőle. Leléptek valami tapló állattal, én meg szűz maradtam.

Inkább legyél "player" mint 40 éves szűz. A legtöbb embernek ma már semmit se jelent az érzelem, meg a többi romantikus dolog.

2013. júl. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!