Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akinek bejövök...

Van egy lány akinek bejövök de ő nekem nem hogy mondjam meg neki FINOMAN hogy nem érdeklem? (képpel)

Figyelt kérdés

A lánnyal egy ideje ismerjük egymást, sokat beszélgettünk faceen, kedves viszont kicsit meghízott (kövezzetek meg hogy felszínes vagyok, de azért van egy határ) ezekből a beszélgetésekből neki az jött le hogy bejövök neki, merthogy most úgysincs barátnőm... de nem. Olyanokat mondogat hogy lefeküdne velem meg ilyenek... Egyszer már megpróbáltam neki kedden elmondani hogy nem érdekel, aztán aznap este rosszul lett, nem tudott aludni, sírva ébredt, lázas volt. Majdnem kihívták a mentőket. Kép:

[link]

Tehát, hogy mondjam el neki hogy nem érdekel, kíméletesen.

Trollok kíméljenek!

16/f


2013. júl. 26. 01:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

#29-nek üzenem:

Mi VELE a baj? Hol csúnya Ő?


Egyébként tényleg nem volt tisztességes dolog tőled, hogy kilinkeltél róla egy képet. Kívánom neked hogy valahogy mégis rátaláljon a kérdésre, hogy azzal az irammal ki is törölhessen az életéből.

2013. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így: Nézd, én bambuszt szeretnék dugni, te meg nem vagy bambusz. az a képcím... dagi?:D Jézusom remélem téged is úgy mentegetnek le hogy: kisfarok, összeszart búvváruha-...stb.
2013. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
Szia! Ha nem tetszik neked, akkor semmiképp ne erőltesd. találkozz vele, és mondd meg neki, hogy azok alapján amit írt neked, úgy érzed, hogy talán tetszel neki. És mielőtt még tovább menne ez a dolog, te tisztázni szeretnéd, hogy nem akarsz tőle többet, mint barátság. De azért szerintem azt is mondd el neki, hogy ettől függetlenül fontos neked, mert akkor nem fogja magát annyira kínosan érezni. Ha kedvesen mondod, de nem lesajnálóan(tehát nem szánakozóan) akkor szerintem meg fogja érteni. Legalábbis én nem akadnék nagyon ki. 15/l
2013. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
u.i.: azért én nem örülnék, hogy a képemet csak úgy kiteszed ilyen oldalakra. (előző válaszoló)
2013. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Gáz, ha lány létemre lementettem a képét? Semmi leszbi hajlam, tényleg. Valahogy engem megfogott a kisugárzása, vagy mije...Persze a környezetemben is van, izmos, magas, helyes, címlapra illő pasi, rosszat nem tudok mondani a külsejére, és még nem is köcsög...mégsem jön be, na.


Mindenesetre ne légy kíméletes, hagy lássa ő is, hogy mekkora egy köcsög vagy...ha már a fájlnév is dagi, meg kiírod nyilvánosan, hogy azt írta, hogy dugni akar...


17/L

2013. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Ez hol kövér?!-.-"

istenem....gyönyörű lány...


amúgy mond meg neki,hogy te csak barátként tekintesz rá..stb

2014. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!