Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek megéri foglalkozni...

Szerintetek megéri foglalkozni a "PUA" ismerkedési tanításokkal vagy kamu az egész?

Figyelt kérdés

Ilyen előadásokra gondolok:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ex5Lg..



2013. júl. 27. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, szerintem önbizalomhiányos pasiknak simán segíthet. :)


22l

2013. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
p*na kell, vagy hosszabb távra valami? P*nát talán segithet találni, másra viszont nem hiszem, hogy jó lenne...
2013. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy 2 kiló p*na kéne, meg 4 deka hb10 de nem abból a kukacosból csókolom!
2013. júl. 27. 09:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát amatőrebb férfiaknak ad alapot.
2013. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
amatőrebb? Miért amatőrebb? Kevesebbet csajoztak, mint akik már profik? Vagy mi? Na jó, ez csak ál-értetlenkedés a részemröl, mert az a helyzet, hogy a legtöbb srácnak azért nem megy a csajozás, mert
2013. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
mert: RONDÁK
2013. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én két évig toltam a puát és bizony rájöttem, hogy a külsőmmel van bajuk a lányoknak, ami miatt nncs is sok önbizalmam, sosem volt. Hiába tudok már tökös lenni egy randin, hiába merem megfogni a lányok kezét, simogatni őket meg megcsókolni, a randik után a lányok 99%-a eltűnik, eddig egyetlen egy lány (egy nem igazán szép), akart tőlem folytatást csak! Egy csúnya lány számomra, vagyis nem vonzó, szóval be láttam, hogy ez is csak a helyes fiúknak kedvez, mert elismerem, valamit elértem vele, de nem akarok egész életemben olyan lányokkal lenni, akikhez nem vonzódom, egy átlagos külsejű lány már jól jönne azért.
2013. júl. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
KÉPET!!!!!!!444
2013. júl. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
mármint ez az utolsónak szólt.
2013. júl. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De hát mindenhol azt olvasom, hogy a külső nem számít? Most akkor tényleg számít, Ez annyira de annyira hihetetlen! :o
2013. júl. 28. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!