Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mennyire jelent...

Lányok! Mennyire jelent nálatok az hátrányt, hogy ha egy felnőtt férfinek nincs egyetemi diplomája?

Figyelt kérdés

Persze a normálisabb, okosabb lányokra gondolok itt, akikkel lehet beszélgetni. Mondták már rám, hogy okos vagyok, de sztem azok csak megvigasztalni akartak, mikor magam alatt vtam. Sajnos az érettségim nem lett túl jó, ezért bár néztem egy-két szakot felvin és volt is ami zöld volt, de 200 ponttal sehova nem vesznek fel. Tehát vszínű, hogy nem fogok egyetemre járni. Ez nálatok oriási nagy hátrány? :(


18/F



2013. júl. 27. 10:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hát azért valami szakma nem ártana
2013. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
OKJ-re megyek, de oda csak a buták mennek :(
2013. júl. 27. 10:35
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát Te valóban nem vagy okos, kedves kérdező...
2013. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
az okj-re csak a buták mennek? akkor jöjjön már el ide ahova én járok és teljesítsen kitűnővel nem hinném,hogy könnyű mivel nekem se megy könnyen és nem vagyok hülye. LEgyél vállalkozó vagy menj külföldre dlgozni ott sokat kereshetsz vagy keress olyan szakmát amiből meg lehet élni.
2013. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hátrány.Attól nem lesz értékesebb egy pasi,mert diplomája van...

L

2013. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Semennyire, nem egy papír teszi az emebert. Okj-ra pedig nem csak a buták járnak.
2013. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkabb elonyt jelent. Manapsag ugyis az a meno ha bunko, meg semmirekello vagy. Amugy ha szakmat tanulsz es kulfoldre mesz akkor meg jarhatsz jol is.
2013. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
*embert
2013. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem a diplomától lesz valaki okos, értelmes ember.

Én is most érettségiztem, és szerettem volna egyetemre menni, ki is néztem 2-3 szakot, ami érdekelt volna, de az utóbbi évek tapasztalatai alapján nem is jelentkeztem, mert minek fizessek 9000 Ft-t a jelentkezésért, ha úgy sem vesznek fel?! És sajnos igazam lett. Bár az érettségim jobb lett, mint hittem, még így sem volt elég pontom. Bár az általam preferált szakokon volt a legmagasabb a ponthatár..



Egyébként az egyetemet nemcsak 18 évesen lehet elkezdeni. Ha valaki nagyon céltudatos és ambiciózus, akkor később még mehet egyetemre. Ezt az egy évet pedig simán fel lehet használni arra, hogy tanuljon az illető, újraérettségizni 1 vagy 2 tárgyból, ami az adott szakra kell, esetleg egy felsőfokú nyelvvizsga és akkor tuti meg lesz a pontod.

2013. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
84%

A diplomások között is mennyi primitív, buta ember van....

Nem attól leszel okos, intelligens, mert egyetemre jártál. El vagy tévedve.

2013. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!