Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mi lehet a probléma oka?

Lányok, mi lehet a probléma oka?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok.

,,Utam" során már kitapasztaltam, mire vágynak a korombeli lányok, és úgy is viselkedek velük, abszolút magamat adom. Az életkoromnál érettebbnek mondanak, és jóképűnek is.

Magabiztos vagyok, higgadt természetű, jó a humorom, és nagyon jól eltudok beszélgetni az ellenkező nem tagjaival.

A baj az, hogy az első randin sokat beszélek magamról, sokat beszélek közvetlenebb dolgokról, és így az összes lány a ,,barátzónában" van.

Lányok ez lehet a probléma oka?

Ha igen, hogy kéne ezt csinálnom másképp?

Köszi a válaszokat előre is!



2013. júl. 30. 19:47
 1/7 anonim válasza:
Mármint a lányok rögtön a barátaid akarnak lenni vagy te teszed őket a barát zónába.?
2013. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, ez egyszerűen kialakul.. Ha arra kerül a sor, hogy följebb kéne menni egy szinttel, azt mondják, hogy jó vagyok meg minden, de inkább maradjunk barátok.
2013. júl. 30. 19:51
 3/7 anonim válasza:
Próbálj meg másként hozza állni az első randihoz. Nem szabad kiadni magad azonnal. A fiúknak is szüksége van a titokzatossagra
2013. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

Pl mik azok a témák amiket még kerüljek? :)

2013. júl. 30. 19:59
 5/7 anonim válasza:
Nem az hogy kerüld a témát hanem ne beszélj annyit magadról. Inkább kérdezz te is. Tudj meg többet róla :)
2013. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kezdem érteni, köszi az eddigieket :)
2013. júl. 30. 20:07
 7/7 anonim válasza:
Igazán nincsmit. Sok sikert!!:)
2013. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!