Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti mit gondoltok...

Lányok ti mit gondoltok rólam? Rossz véleménnyel vagytok vagy netán össze jönnétek egy ilyen emberrel? 19/F

Figyelt kérdés

Nem kuncsorogni akarok csak egy két véleményre vagyok kíváncsi, afféle felmérést tartanék.

Szóval az alap dolog az ,hogy nem találok barátnőt és innen pattant ki a gondolat a fejemből ,hogy vajon miért van ez? És mások véleményére is kíváncsi lennék ez ügyben.


Nos az a helyzet ,hogy mostanában eléggé ki vagyok égve , tényleg lelki hullámvasút szinte minden napom , depressziós (most)azért nem vagyok csak marhára kedvtelen. Meg elég fura is bár asszem mindig az voltam... A nagyképűséget tényleg mellőzve körülbelül ennyi rossz tulajdonságom van. Rá kellett jönnöm (ami egyébként komolyan nehéz volt...legalábbis nekem) úgy gimi elején pár év alatt ,hogy eléggé attraktív külsőm lett. Mármint a csoportos rajongások, az (egyébként meghökkentően béna) kis szerelmes ÜZIK , meg nyomulások meg utcán követés és egyéb ilyen még ezek mellett normális tapasztalatok alapján rájöttem ,hogy tényleg nagyon tetszek a lányoknak. Amit nem nagyon értek na mindegy - szóval folytatva a dolgot , amit tényleg kimondok magamról ,hogy intelligens vagyok (szerintem ez a fő problémáim okozója) és úgy érzem minden téren , tehát az élethez meg az emberekhez sem vagyok emelett hülye - és büszke vagyok arra ,hogy javíthatatlanul deviáns vagyok amiről nem érzem ,hogy probléma lenne talán ennek köszönhetően nem k*rvultam el mint a kortársaim 90%-a. A férfiasságról is ép eszű felfogásom van , emiatt sokat sportolok - és a sport alatt sem a konditermi feszengést értem . Sokat művelődöm , olvasok és igazi film ínyenc vagyok , amelyik film értelmes és tényleg szól valamiről azt én már mind láttam. Ezek mellett nem vagyok sarokban a vázát nézegető alkat , nagyon imádok szórakozni , és lét elemem ,hogy tényleg mindig menjek valahova és ezt én komolyan is gondolom. És egyébként még emberileg is normálisnak tartom magam , tehát én nem szopattam soha gyengébbeket , nem kötözködöm ok nélkül , ha valakit bántottak azt megvédtem (és nem körbe álltam bámulni) sőt még állatbarát is vagyok , egyedül a nyuggerek nem csipáztak soha valamiért :D

Tehát a lényeg ,hogy valami mégsem klappol mivel eddig még SOHA nem volt normális kapcsolatom. Mert „köcsög bunkó szemét „ vagyok… Pedig nem tehetek róla. Én csak jól akarom érezni magam, de ha nem megfelelő a partner és úgysem lesz semmi akkor minek erőltetni? Most mondok egy példát nemrég történt: Nyaralás alkalmával megismerkedtem egy társasággal azon belül egy 25 éves csajjal , nyilván nem volt ronda, és én sem voltam közömbös számára. Aztán valahogy össze jöttünk végülis nála aludtam. Elég jó volt sőt olyan bókokat kaptam hogy húúúú ha … (gondoltam hát ha te mondod :D) ja és a lényeg, hogy kb 1 órát aludtam aztán felébredtem és marhára elkezdett idegesíteni a dolog (valamiért) például hogy hozzám bújik és ez zavart. Szóval fogtam magam és hajnalba leléptem mondtam neki hogy holnap korán kelek persze valójában csak hazahúztam aludni ahol kényelmesen elvagyok. Másnap este megint találkoztunk . Ő kezdte. Én meg hát férfiból vagyok és hát fő az őszinteség még egyszer megdugtam aztán elindultam sétállni. Aztán elkezdte ezt a kéz fogós baromságot amin megint felhúztam magam , mivel nem a barátnőm 2 napja ismerem , nem is szorul vigasztalásra akkor minek fogjam a kezét? Erre megsértődött - amit nemtom minek kell – aztán végülis az lett a vége ,hogy megmondtam neki ,hogy neharagudj 25 évesen több eszed is lehetne , nyilván nem foglak feleségül venni . Szóval nem érettem mit „sír a szája” , persze az lett a vége ,hogy mindenki megorrolt rám mert hogy szívtelen állat vagyok. És hogy azon se csodálkozzak ha sosem lesz nőm :,D

Tényleg ne csodálkozzak?


Bocs ha hosszú lett. ha nem tetszik tanulj meg olvasni :D


2013. júl. 31. 23:57
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

T_A: még annyit ,hogy de betegség szintjén vagyok de az teljesen más és amit az élet pofonjainak köszönhetek és jól ki is b*szott velem hogy ilyen fiatalon kaptam őket. Persze én is hibás voltam tök mindegy ez egyáltalán nem tartozik ide teljesen más téma.


65%-os ez teljesen korrekt válasz volt amúgy nem volt hosszú egyáltalán. az első pontra kitérve természetesen nem, nem nézek le (ez hazugság lesz mert mindenki utál valakit ) senkit. Csak inkább úgy mondanám ,hogy aki egy bunkó paraszt azzal minek beszélgessek? Inkább csak szeretnék okos emberekkel együtt élni ennyi.

A második dolog meg az ,hogy 2 nap alatt nem hagyhattam tévhitben nagyon hamar megmondtam neki szerintem. Az lett volna tévhit ha aztmondom ,hogy majd felhívom de közbe nem keresem többet.

A harmadikra meg a válaszom ,hogy szerintem igen :)

A filmet meg inkább írd meg privátba ,hogy mégis milyen témájúra gondoltál mert ez így elég tág nekem :D

2013. aug. 1. 01:40
 22/28 A kérdező kommentje:

Ja ééés még annyi T_A ,hogy remélem nem pszichológusnak tanulsz mert elég durván le egoista senkiztél az előbb sőt még írtad is ,hogy az fix és valljuk be ez elég elhamarkodott ítélet volt ... Szóval majd egy borderline szindrómás beteget sem könyvelhetsz el bipoláris depisnek ,hiszen akkor félre gyógyszereznék az pedig nem volna túl jó hiszen ez a "tudományág" meg úgysem szól másról.

Nembaj ám jó pap holtig tanul :,D

2013. aug. 1. 01:46
 23/28 anonim ***** válasza:
Már végeztem rég. Nem azon a szakon csak kötelező volt 2 év. ;)
2013. aug. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ja és kevered a pszichiátriát a pszichológiával, műveltségbeli hiba!
2013. aug. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

" Max az írjon erről aki tudja rajtam kívül ,hogy honnan ered a nárcisztikus kifejezés és hogy ki találta ki és olvasta is már valamelyik könyvét. köszike..."

Nem képzelsz te magadról túl sokat?

2013. aug. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Hetes válaszoló vagyok:


"Egyébként a magamutogatásról annyit ,hogy haver te is kíváncsi voltál rá ha végigolvastad nemdebár? ;)"


Azért olvastam végig te gyökér, mert segítséget kértél!

Ebből is látszik, hogy igazam volt, mert mindenre támadással reagálsz, és minden esetben magad látod áldozatnak.

Lehet, hogy a stílusom nem volt megfelelő, de igazság szerint ha normálisan megfogalmaztam volna, akkor se jött volna át a mondanivalóm, és továbbra is a kis álomvilágodban élnél, ahogy most is élsz.


Hogyan lehetne magamutogatás? Olvasd már el mennyit írtál magadról, állítólag "objektíven"... És nem én vagyok az egyetlen, aki azt mondja, hogy egoista vagy. Ha többen mondják, objektíven, akkor csak van benne valami.:)

És annyival jobban értek hozzá, mint te, plusz tényleg objektív vagyok (elvégre ezért írtál ide), hogy legalább tudjam, merre kell tapogatózni. Ellentétben veled, aki totális tévhitekben, illúziókban él magával kapcsolatban.:)


Háríthatsz, lehet mindig más a hülye, meg lehet mindig neked igazad. De ne csodálkozz, ha így nem marad senkid. Gondolj bele, pusztán ezzel a néhány kommenttel már megutáltattad magad néhány emberrel, de legalábbis ellenszenves biztos, hogy vagy. Mi lehet élőben, a környezetedben? Bele se merek gondolni...


Jó lesz, ha szembenézel magaddal és a hibáiddal, mert így eléggé rossz életed lesz, ahogy eddig is az volt (és nincs rossz életed, most mondanád, de akkor miért is írtál ide...?). Persze, fájdalmas ez (a te esetedben, aki ekkora baromságokat képzel magáról, amiknek semmi köze nincs a valósághoz) meg még inkább. De vagy ez, vagy az, amit eddig is kaptál az életedben.


A te választásod.

2013. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 16pink válasza:
Hát szerintem te kihasználod a lányokat.Égyépként szerintem elöször randizni kéne megismerni egymást és utána lefeküdni egymással.Komolyan szerintem szánalmas vagy lefekteted a csajt és még utána a kezét sem fogod meg!!!
2013. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
hülye vagy és bunkó, nem kell itt betegségről papolni...
2013. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!