Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Adhat bátorságot az nekem, ha...

Adhat bátorságot az nekem, ha az utcán köszönök idegen csajoknak?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 08:59
1 2
 1/13 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Mert gondolj csak bele mi van akkor ha teszem azt 10 csajból akikre ráköszönsz 9 fintorogva néz rád esetleg kiröhög, hogy mégis mit képzelsz?! Ezek után lesz bátorságod ráköszönni a 11. csajra is? Lehet, hogy nem. Jó mondjuk elég sarkos példa volt, de nem lehetsz benne biztos, hogy pozitívan fognak reagálni a köszönésre.


A másik pedig, hogy azért egy köszönéssel nem igazán lehet mit kezdeni. Ha ráköszönsz egy idegen csajra bátrabbnak érzed magad tőle? Nem hiszem mondjuk, de próbáld ki. Lehet nálad beválik.

2013. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, valószínüleg csak kiröhögnek.
2013. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen de olyan csajokat mondok, akik sokáig ram néznek amikor elmennek mellettem.
2013. aug. 1. 09:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Hátha
2013. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Mégis melyik pasinak adna bátorságot,ha idegen csajoknak köszönget az utcán?Ha meg fintorognak azt azért teszik,mert nem is ismered őket..Csak akkor köszönj neki,ha beszélgetni is akarsz velük.
2013. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 -=Koldus=- ***** válasza:

Azok a csajok lehet más miatt néznek, nem tudhatod.

Ha meg rájuk köszönsz utána mi lesz? Tovább sétálsz és annyi? Hülyének fognak nézni és tuti kiröhögnek.

2013. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem adna, és ez egy hülye ötlet.


23/L

2013. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Egyszer köszöntem kettő vadidegen jó csajnak..

vissza köszöntek :D :D

2013. aug. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Eddig féltél nekik köszönni? Ha igen, akkor igen: első lépésnek megteszi, mert szembementél egy problémáddal és megoldottad. Ráadásul az ismerkedés első lépcsője a köszönés, ami így már nem lesz nagy dolog számodra.
2013. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon idióta ötlet és különben is, NEM! :D
2013. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!