Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyáltalán léteznek ilyen...

Egyáltalán léteznek ilyen típusú fiúk? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az éjjel azt álmodtam, hogy siettem haza a munkából, és mivel későre járt, beültem egy taxiba, mert félek a sötétbe járkálni.

Egy nagyon helyes srác volt a sofőr, akivel az út végére nagyon jól szóba eredtünk. Tetszettem neki és ő is nekem. Lekérte a számomat, aztán első randira már nem emlékszem de egy nagyon egyszerű és nagyszerű volt, a második randin meg kosármeccset néztünk, aztán meg azt álmondtam, hogy ugrottunk pár évet, a kanapén hevertünk sört vedelve és meccset nézve hülyültünk.

Léteznek még egyszerű, helyes, jófej srácok, akik nem félnek kezdeményezni, akik nem a pénzel próbálnak levenni a lábunról, és akikkel az időt nem a vendéglőben vagy puccos helyen, esetleg partyban kell eltőlteni, hanem egyszerűen de nagyszerűen. Max 2 havonta mozi, egy kis strand, de inkább együtt otthon, vagy sétálva meg ilyenek. Szerintem az otthon készített kaja finomabb.:)

Én nem tudom, de csak én vágyom erre? Egyszerűségre? Nem facebookra, nincs facebookom és nem is lesz mert egy sz ar az egész, hanem hülyülni, és egymásra koncentrálni és ne másra. Közös baráti kört kialakitani, és járni sátorozni, vagy egymáshoz filmet nézni, és engem az sem zavar ha csak a fiúkkal is tölt némi időt hisz nekem is vannak baratnőim, és amúgy is a személyiségének ezen része is ki kell bontokozzon, mert 3 része van amikor velem van, amikor velem és a barátokkal, és amikor a haverokkal.

Én nem drága ajándékra vágyom, sem virágra, egy bók már felhevíti a szívemet, hát egy szeretlek szó...

Egyedüli elvárásom az, hogy szeressen, túl nagy dolog?Nem nagyon tetszik amik mostanság lefolynak...

Léteznek ilyen egyszerű srácok?



#férfi #létezik-e még
2013. aug. 4. 22:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%
A fehér hollónál is ritkább az ilyen lány, mint te:)
2013. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
45%
Léteznek.
2013. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Álmaidban... :)
2013. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

Azt,hogy nincs facebook és hogy nem kell kimenni a 40 fokban,hanem otthon lenni jobb,adom,de amúgy nincs taxim.

Bocsi :D

2013. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Tökéletes sose létezik.

Én sem vagyok tökéletes.

Nincs jogsim és a környéken nincs taxi sem.

2013. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Igen, na ennek is sok értelme volt. Te is a privát üzenetekre hajtasz.
2013. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
46%
Hány ember keres ilyet, mint te vagy...
2013. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok ha nem irtam eléggé érthetően, de én nem a taxisofőrőkre bukok, és nem is a drága verdákra, hanem egy egyszerű srácra. Nem vonzanak engem a pézel megvett románcok, egyszerűsére vágyok, és ne haragudj, ha benned azt a dolgot kelltettem hogy privát üzikre hajtok, nem feltettem egy kérdést, amin már egy jó ideje gondolkodom, töröm a fejem, és máshol nics kinek ezt a kérdést feltegyem. :)
2013. aug. 4. 23:06
 9/27 anonim ***** válasza:
korod?:DD
2013. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én :)
2013. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!