Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyek beszédesebb?...

Hogyan legyek beszédesebb? Sokkal könnyebb lenne minden. (20/L)

Figyelt kérdés

Eléggé csendes típus vagyok, nehezen szabadulok fel, ez nagyon megnehezíti a dolgom a kapcsolatok kialakításában, a barátkozásban, szerelemben stb.

Van egy kis önbizalomhiányom, pedig okom nem lenne rá...sokak szerint szép vagyok, és nem vagyok buta sem.

Nem tudom miért alakult ki bennem ez a gátlásosság, de ez megkeseríti az életem. Nem tudom mindig önmagamat adni, csak olyan emberek társaságában, akiket már jobban ismerek. Nagy társaságban, főleg olyanban, ahol vannak ismeretlenek is, nagyon ritkán szólalok meg. Viszont ha épp olyan kedvem van, akkor beszélek :D


Hogyan tudnék ez ellen tenni? Én nem akarok ilyen lenni. Annyiszor elhatároztam már, hogy változtatok magamon, de sosem sikerült.


Egyébként szoktam látni álláshirdetéseknél is, hogy előny a jó kommunikációs készség...ezért még lehet majd a munkakeresésnél is hátrányom lesz emiatt.


Segítsetek kérlek!


2013. aug. 5. 15:28
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nem, azért annyira nem vészes a helyzet, hogy egy könyv legyen a beszélgetőtársam :D

Nem tudod...esetleg a neten valahol nincs fent ez a könyv? pdf. vagy valamilyen formátumban.

ebook?

2013. aug. 5. 19:04
 22/25 anonim ***** válasza:
Privátban megbeszéljük :)
2013. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%
Semmi bajod. Annyi a megoldás, hogy a pasi aki rádhajt az beszédes legyen. És így kiegészítitek egymást, ill. idővel te is felszabadultabb leszel majd.
2013. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

6!

" Okoskáim? Írj egy privátot, mennyek az anyámba?"


Micsoda megnyerő lelkivilág! S, ilyen embereket kövessenek mások?

Sok sikert hozzá!

2013. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Az övé volt az EGYIK leghasznosabb tanács...elkezdtem a könyvet olvasni, és tetszik. Nem pszichés alapú :D ,ahogy azt az egyik hozzászóló írta.
2013. aug. 12. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!