Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, Ti utaznátok több órát...

Fiúk, Ti utaznátok több órát egy taliért?

Figyelt kérdés
Olyan másfél-2órát megérne nektek egy csaj(meg persze valamennyi pénzt szállásra meg utazásra magadnak)ismerkedés céljából(ha kedveled a csajt) ha SZEX nem lenne?Tapasztalatom szerint csak akkor jönnének ha több lenne mint beszélgetés...jó mondjuk értem én hogy kicsit más ez mint a normál kapcsolatkezdés a távolság miatt vagy később vagy hamarabb van minden,de akkor is.

2013. aug. 5. 18:32
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Én hülye 5 órát utaztam, egy csaj miatt. :D És ez csak az oda út volt :D

Most már észhez tértem XD

2013. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Persze,hozzámérhetne bárhol azért meg csók is persze...nyilván azért hívnám hogy jöjjön mert szimpatikus meg minden..csak nem vagyok valami tapasztalt ezért elsőre egy "idegennel" egy hotelszobában azért meredek lenne,nem?
2013. aug. 5. 18:44
 13/37 anonim válasza:
Ha nem akarsz vele lefeküdni, akkor úristen, felejtsd már el a hotelszobát. Magadhoz hívod és nem tudod hova rakni? :D Nem vagy semmi, hallod.
2013. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

13-as válaszoló


Ő bérelne valahol valami szobát

"idegent" nem viszek haza..be se engednék..:D

ha meg szex lenne akkor valószínűleg vele aludnék ott ÉN,és nem fordítva.

2013. aug. 5. 18:51
 15/37 Komplikato ***** válasza:

Hogy a viharba ne! :D

Persze más kérdés mikor, mert pl. 40 fokban nem feltétlenül lustaság okán nem igazán jó első/második randira leizzadt ló formájában megérkezni.

Ez alól légkondicionált fehér paripán közlekedő hercegek kivételt képezhetnek. ;)

2013. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 trükkös válasza:
A szerelemért bármire képes az ember, ez igazán semmiséghidd el, azt meg nem tudhatod, hogy jó lesz-e vagy nem, de élménynek mindenképpen megéri meg tapasztalatnak.Egyébként mindig az a jó és tökéleteshez közeli, aki a közeledben tud lenni hidd el!
2013. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 walk w1th mee ***** válasza:
csak ha TUTIRA 100% lenne a szex,és már ismernénk egymást valahonnan SZEMÉLYESEN
2013. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
Ha tetszik a lány akkor mindenképpen :D
2013. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
ha nagyon tetszik a lány meg kedvelem akkor igen:)
2013. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Meg persze hogy utaznék ennyit. A szállás az más kérdés, ha együtt szeretne szeretnénk aludni akkor azért én mondanám neki hogy nyilván nem erőszakoskodik az ember de próbálkozni biztos próbálkoznék de önmagában az utazás nem rémítene el.
2013. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!