Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, Ti utaznátok több órát...

Fiúk, Ti utaznátok több órát egy taliért?

Figyelt kérdés
Olyan másfél-2órát megérne nektek egy csaj(meg persze valamennyi pénzt szállásra meg utazásra magadnak)ismerkedés céljából(ha kedveled a csajt) ha SZEX nem lenne?Tapasztalatom szerint csak akkor jönnének ha több lenne mint beszélgetés...jó mondjuk értem én hogy kicsit más ez mint a normál kapcsolatkezdés a távolság miatt vagy később vagy hamarabb van minden,de akkor is.

2013. aug. 5. 18:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Én utaztam tizenkét órát is, és meg is bántam.

Többet soha!

2013. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
47%
Ez a szituáció amit felvázoltál (ő utazik hozzád, hotelszobában kell aludnia, nem adod oda magadat neki) nagyon megalázó egy férfi számára. Az illető csak akkor fog elmenni, ha iszonyatosan nagy lúzer. Gyűjtsél csak te pénzt az útra és menj el te hozzá,lássuk arra hajlandó vagy-e, ha már ilyen könnyedén veszed ezt a felállást.
2013. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
47%
A rend kedvéért hozzáteszem: ha szex lenne, akkor is nagyon megalázó. Már az is, hogy ilyen stílusba adod elő.
2013. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Nem probléma, az utazás nem vág földhöz anyagilag és egyéb okok miatt sem. Legtöbbször a fővárosban randiztam, az lakhelyemtől durván 3 óra busszal. Egész délutánokat eltöltöttem már nem egy lánnyal mosolyogva, SZEX nélkül. :) Más kérdés, h aztán mind a távolságra hivatkozott, ami miatt nem akart semmit, h legyen köztünk. :S
2013. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
24: Én is hasonlóan voltam ezzel és ugyanezt a kifogást kaptam mindig visszautasításként. Luzer dolog, ne folytad ezt tovább.
2013. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Valamennyire mégis muszáj, mert jelenlegi lakhelyemen bezárult a kör, tehát minimum egy/másfél órát kell utaznom....


De amúgy a kedvencem az volt, amikor elutazok a csajhoz, egy nekem vadidegen városba és őt is most látom először élőben, de én szervezzek programot, h hova megyünk, meddig maradjunk, mit csináljunk stb, mert hogy én vagyok a férfi! :D

2013. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
47%
De, ha minden férfi azt mondaná, mint én, hogy akkor most megkutyáljuk magunkat és nem utazunk többet nőkhöz, hanem utazzanak inkább ők hozzánk, elegünk van a nőuralomból, nem fecséreljük az időnket olyanokra, akik nem adják meg a nekünk kijáró rajongást, stb. akkor nem zárulna be. Csakhát a férfiak többsége valljuk be idióta, a farkukkal, nem a fejükkel gondolkodnak, ezért nem lesz nemek közötti egyenlőség.
2013. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
47%
Úgy élvezem, most mindjárt elő fog állni egy büszke férfi, vagy nő és előadja, hogy ez nem is alárendeltség és igen is a férfinak kell szaladgálnia a lány után stb. merthogy mennyire jó ez így és még megköszönhetjük, hogy nyalhatjuk a talpukat, stb ahogy szokott lenni ezen az oldalon. :D
2013. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Nincs szükségem arra, h a nő utazzon el hozzám, kicsit kellemetlenül is érezném magam, ha neki kellene legalább először jönnie. Viszont azt elvárnám, h ha már én több száz km-t utazok több órán keresztül, míg hozzáérek, akkor ne rázza át az agyam olcsó dumákkal s ne nézzen hülyének. Sajnos azonban mégis megtették. Én csak abban reménykedem, h valahol, valamikor majd ők is megkapják ezért a méltó büntetésüket! Ennyi.
2013. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Miért kapnának bármilyen büntetést is ezért, hacsak te nem állsz bosszút. Hova gondolsz te?
2013. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!