Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, Ti utaznátok több órát...

Fiúk, Ti utaznátok több órát egy taliért?

Figyelt kérdés
Olyan másfél-2órát megérne nektek egy csaj(meg persze valamennyi pénzt szállásra meg utazásra magadnak)ismerkedés céljából(ha kedveled a csajt) ha SZEX nem lenne?Tapasztalatom szerint csak akkor jönnének ha több lenne mint beszélgetés...jó mondjuk értem én hogy kicsit más ez mint a normál kapcsolatkezdés a távolság miatt vagy később vagy hamarabb van minden,de akkor is.

2013. aug. 5. 18:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mit gondolsz, hogy egy férfinak minden vágya, hogy több ezer vagy tízezer forintot és napokat költsön egy állhatatlan, érzelmileg instabil lányra. Egy hotelszoba mellesleg 5-10 ezer forintnál kezdődik. Mit gondolsz, mi azt a fenekünkből rántjuk elő??
2013. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Kedves férfiak,miért gondoljátok azt,hogy csak annyiból áll egy kapcsolat egy csajjal hogy csak szex van?Miért gondoljátok,hogy ez így elsőre is jár?Valamennyi időt energiát na meg pénz kell belefektetni egy kapcsolatba..ha én utaznék,nekem is ugyanannyiba kerülne..és igen,a férfi legyen férfi,először jöjjön ő..persze,ha összejönnék pár tali után mennék én is.Nem vagyok elkényeztetett liba,aki nem tudja hogy mi mennyi..jó hogy minden kérdésbe belelátjátok azt a sztereotípiát hogy minden csaj a pénzre megy..ez nem erről szól..nem NEKEM fizet..Nem csodálom,hogy manapság kihalt mindennemű udvarlás..meg azt se hogy a legtöbben prostihoz járnak vagy discoban húzzák meg az első csajt...utána meg van a siránkozás,hogy minden lány r*banc meg ilyesmi..elvileg az a jó,ha egy csaj nem adja magát könnyen...cáfoljátok meg,ha nem így van..egyébként meg,milyen csaj az olyan,aki utazik egy sráchoz elsőre?Kétlem,hogy ti ha csajok lennétek,élőben nem ismert emberrel azonnal lefeküdnétek a saját lakásotokban úgy hogy egész éjszakás a program vagy a srácnál úgy hogy ti utaztok fel...ez abszurd.
2013. aug. 6. 22:03
 33/37 anonim ***** válasza:
Egy beszélgetésért még 10 percet sem utaznék!:)
2013. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Elmenni egy lányhoz, aki nagy valószínűség szerint lekoptatja (hiszen az úgynevezett udvarlások ezzel végződnek), aki szégyelli a szülei előtt (vagy legalábbis nem akarja otthon fogadni), aki természetesnek veszi, hogy kiszolgálják (szobát bérelnek a kedvéért), aki valamilyen számomra ismeretlen oknál fogva annyival többre tartja magát a "társánál", hogy elvárja a másik futkosson utánna (azaz, utazzon hozzá, mivel ő a férfi), komolyan és vicc nélkül mondom nagyon megalázó dolog. Ha ezt jelentené a férfi lét, ahogy te gondolod, minden férfi levágattatná a péniszét, vagy transzfesztitának állna, kivéve az idióta papucsokat, akiknek ez tetszik (ők alkotják a buta többséget).


Attól, hogy neked vaginád van, nem pedig péniszed, nem leszel semmivel sem több nála, igaz, a társadalom ezt sulykolja a ti fejetekbe. Ha te nem vagy szerelmes és nem gondolod száz százalékig komolyan ezt az egészet, akkor nem csak kérni nincs jogod, hogy elmenjen hozzá, hanem meg sem engedheted neki. Nem a pénz, vagy a szex miatt, hanem azért, mert az ilyen "kirándulások" életre szóló sebeket hagynak a másik lelkén, ezt saját tapasztalatból mondom, és amint láthatod, nem én vagyok az egyedüli.

Egy kicsit ideje lenne magadba szállnod és elgondolkodnod, hogy mennyit is érsz te valójában. Nem tudom, hogy mennyit, de annyit biztosan nem, hogy ezt megérdemeljed.

2013. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
És amikor valaki több hónapos erőfeszítéseket kell tegyen, amíg eljut odáig, hogy a lány nagy méltósággal csókra tartja neki a p..ciját és közben lelkileg, fizikailag tönkre megy, ne csodálkozz azon, hogy inkább elmegy egy prostihoz, akinek csak fizetnie kell pár ezer forintot, hogy tőle egy csepp odafigyelést kapjon (jól hallottad, nem szexet, hanem odafigyelést, mert a kielégülést mi is el tudjuk intézni magunknak a jobb kezünkkel, fölösleges ahhoz a nő) és a prostit jobban tiszteli, mint téged, ne csodálkozz. Mert voltaképpen miben is vagy több a prostinál?? Attól, hogy ritkábban vagy hajlandó szexelni és jobban megkövetelet az árát, mint az, még nem vagy különb, sőt, pont fordítva.
2013. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

öhhh. teljesen egyetértek az előttem szólóval, pedig nő vagyok. kétségeim vannak? szoktak lenni. de ha vannak, akkor nem hívom magamhoz a srácot, aki messze lakik. ha be se akarom engedni, akkor meg főleg azt mondom neki, h ne jöjjön. Nehogy már hotelszobát fizessen, hogy téged láthasson. Ennyi erővel a kettőtök közti közepesen elhelyezkedő településen találkozzatok. Legalább új lenne. Mindketten kérnének külön hotelszobát. Így fair lenne. Mert ez MÁR egy csöppet nagy ár. Biztos naiv a fiú. Te pedig nem fogod komolyan venni. Most még azt hiszed ez jár neked, később meg majd egy k__va virágot nem kapsz, ha így gondolkozol. Kell tartás, persze. De azért egy lány is lehet olyan udvarias, hogy megtart egy határt, és ennyire nem használja ki a lovagiasságot.

Az előző válaszolónak, meg nem értem miért csak 23%-os hasznos válasz aránya van...

2013. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ha csajjal randizok,általában a szex miatt is van.Nem értem miért kell megküzdenünk a szexért?És a nő nagy kegyesen odaadja magát talán egyszer?Ők nem élvezik?Ez csak egy jutalom a részükről?Ha nem akarnék szexet egy randin akkor elmegyek a haverokkal sörözni.
2013. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!