Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért halt ki teljesen az...

Miért halt ki teljesen az udvarlás? Az egymás megismerése?

Figyelt kérdés

Szóval,tételezzük fel hogy adott egy szép,csinos jó személyiséggel megáldott lány,akit érdemes lenne megismerni,mert nem egy buta liba,hanem a külsője ellenére van benne tartalom,mélység,érzelmek stb.

A mai srácok,ha be is jön nekik a lány meg ha kedvelik is felszínes ismeretség után csak annyi lesz hogy úgy megd*nálak..meg töltsünk el pár kellemes alkalmat együtt..álmaim nője vagy külsőre belsőre de csak egy szexkapcsolat vagy barátság extrákkal legyen,de ennyi.

Fiúk,férfiak,miért nem tudtok komolyabb kapcsolatot kialakítani ha amúgy minden stimmel? Miért kell egyből rátérni a szexre illetve szexuális tartalmú témákat felhozni?Kár álmodozni normális kapcsolatról,ahol valóban érdeklem a másik felet,nem csak mondja,és a könnyebbik utat választja?Mert az úgy nagyon nem ér célt..



2013. aug. 6. 22:18
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
58%
Mert a dugás a lényeg.
2013. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Mindenesetre,nálam ezzel a taktikával pofára lehet esni..nem d*gott meg senki..én ennél többre tartom magam,de nem vagyok álszent meg ilyesmi mielőtt valaki hozzám vágná.Csak nekem több kell,ennyi.
2013. aug. 6. 22:23
 13/43 anonim ***** válasza:
Valakit átvertek, mint szart a palánkon.
2013. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
60%
Nektek felesleges ilyen bohóckodásokat bevetni úgysem ez alapján választotok hanem a jó öreg kinézet-anyagihelyzet-"határozottság" aranyháromszög alapján...
2013. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 ASOT ***** válasza:

Hát majd meglátjuk :)

Ha jön egy srác aki elcsavarja a fejed és hipp hopp bele szeretsz nem biztos hogy reményeid szerint alakulnak majd a dolgok.

De! Hajrá tartsd magad ehhez.

2013. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

Pontosan egy olyan hölgyet keresnék,aki ilyen tulajdonságokkal rendelkezik így gondolkozik,és komoly kapcsolatot szeretne.Csak nagyon ritka az ilyen sajnos. :)

Én pl. ha udvarolok egy lánynak,abban profi vagyok,leveszem a lábáról,csak addig nem szoktam eljutni általában a külsőségek és felszínesség miatt. :)

Egyáltalán nem kár álmodozni normális kapcsolatról,csak általában ti hölgyek azokat a srácokat vagy nem veszitek észre,vagy nem értékelitek a fent említettek miatt főként.(tisztelet a kivételnek) :)

2013. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Úgyis megduglak majd, meglásd!
2013. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
mert amelyik fiú ilyen, mint akire a kérdésben vágysz, azt gond nélkül papucsnak állítod be és lekoccoltatod? :$
2013. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a normális fiúk mèg mindig udvarolnak annak a lánynak, aki igazán èrdekli öket. Legalábbis ezt tapasztalom, már ha merhetem magam minden önteltsèg nèlkül egy csinos, èrtelmes, kedves lánynak nevezni - legalábbis igyekszem ;)


Igazság szerint sokan udvaroltak nekem úgy, hogy meghívtak ide-ida, bókoltak, igyekeztek a munkahelyen pl. segítsègemre lenni - szinte senki nem mondta egy nap után, hogy jól megdugna vagy hasonló. Persze, ezek èrtelmes tanuló-dolgozó srácok voltak, márpedig elèg sok ilyen lètezik a vilàgon.


Aki egyetlen ilyennel sem találkozik, talán elgondolkodhatna azon, hogy milyen körökben mozog. Nem feltètlenül a " jókèpü bunkôl" között kell keresni.

2013. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

"az a vicc, hogy mostmár ha csak dugást akarsz, akkor is szinte meg kell erőszakolni a pasit, mert már azt se próbálják meg.

a nyomorékok"


Ez kész:D

2013. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!