Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért halt ki teljesen az...

Miért halt ki teljesen az udvarlás? Az egymás megismerése?

Figyelt kérdés

Szóval,tételezzük fel hogy adott egy szép,csinos jó személyiséggel megáldott lány,akit érdemes lenne megismerni,mert nem egy buta liba,hanem a külsője ellenére van benne tartalom,mélység,érzelmek stb.

A mai srácok,ha be is jön nekik a lány meg ha kedvelik is felszínes ismeretség után csak annyi lesz hogy úgy megd*nálak..meg töltsünk el pár kellemes alkalmat együtt..álmaim nője vagy külsőre belsőre de csak egy szexkapcsolat vagy barátság extrákkal legyen,de ennyi.

Fiúk,férfiak,miért nem tudtok komolyabb kapcsolatot kialakítani ha amúgy minden stimmel? Miért kell egyből rátérni a szexre illetve szexuális tartalmú témákat felhozni?Kár álmodozni normális kapcsolatról,ahol valóban érdeklem a másik felet,nem csak mondja,és a könnyebbik utat választja?Mert az úgy nagyon nem ér célt..



2013. aug. 6. 22:18
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:

Régóta vadászom olyan nőre akinek lehetne udvarolni, és feleségül lehetne venni. De gyakorlatilag akikbe eddig belefutottam egyik sem ért többet annyit. Hazudni meg nem fogok, mert korekt vagyok. Tessék nehezen megszerezhetőnek, és értékesnek lenni magyarul nem K-nak. Szerintem egy nő akinek az életében már előttem volt 6 pasija az igencsak a K. kategória.

Más használta, én meg vegyem el és tartsam el?

Normális?

2013. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Tudjátok,a nyomulás(csak szex és más semmi) meg a balf***ság(nyálasan udvarlás) között van egy árnyalatnyi különbség.Ha egy srác határozott,tudja mit akar és van olyan intelligens hogy ismerkedési fázisban nem egyből a szexuális dolgokkal jön,csak utal rá hogy jó vagy nála az mindennél többet érne.Nem,ne az időjárásról csevegjünk vagy ilyesmi..csak érezzem hogy őszintén érdeklem.Nem bókok kellenek,nem ajándék vagy pénz vagy nyálas stílus.Nem hiszem el,hogy nem értitek miről van szó..
2013. aug. 6. 22:45
 23/43 anonim ***** válasza:

Általánosságban a piac törvényei érvényesülnek: azt termelnek, amire igény van.

Engem személy szerint ritkán érdekel valaki igazán, megjátszani meg nem tudom. Ha mégis érdekel, és kedves-figyelmes stb. vagyok, jó oldalam mutatom, vevő a humoromra (valami ilyesmit képzelek udvarlásnak), akkor sem szeretném húzni a szexet, mert félek, hogy túl nagy lesz az érzelmi teher már, ha esetleg nem passzolunk az ágyban.

2013. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem el,hogy nem értitek miről van szó.."

Hát lehet, nekem az jön le h te semmit nem akarsz csinálni csak elvárod h valaki 'udvaroljon' neked és kitalálja még a gondolataidat is....... Teljesen női oldalról, illetve a saját oldaladról közelítetted meg a dolgokat mert sok nő nem így gondolkodik.. és igen kihal, valszeg csak a férfiak miatt a nőknek ehhez semmi köze, tényleg nem 2 embertől függ.. a 10-es válaszoló erre leírta a frankót és még kaptál egyéb intelligens válaszokat is de abból ítélve amiket írtál nem hiszem h hajlandó leszel megérteni és elfogadni. ádiosz

2013. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

20-as.

Sajnos valamiért az intelligens fiúk sehogy sem közelednek sehol sem...félnek,vagy nem tudom..gondolom a visszautasítás miatt.Én meg nem szoktam kezdeményezni,pedig ahogy kiveszem,kéne,ha valami nekem tetsző normálisba akarok botlani..én még egy ideig a tanuló státuszban leszek,de alig várom hogy dolgozzak és végre a munkahelyemen a hozzám hasonló szintű emberekbe botoljak.:)Én nem mozgok olyan körökben..lehet úgy semmilyenben..pont ezért.

Most végigmegyek az utcán és ilyen kocsiból kidudálnak,odaszólnak valamit,vagy elmegyek valaki mellett és hallom hogy megjegyez ezt azt valami pozitívnak hangzót a külsőmre.Ennyi erővel hozzám is szólhatna,valami normális kezdéssel..nem harapok.

2013. aug. 6. 23:02
 26/43 anonim ***** válasza:

1) A szex jó

2) Minden mást megkapok a családomtól, barátaimtól

3) A családom és a barátaim nem bas znak át, nem kerülnek pénzbe, nem féltékenykednek

4) Jól nézek ki, nem kell túl sokat dolgoznom az egy éjszakás numerákért

2013. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

#26


Részletek egy igazi ribi naplójából

2013. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Nem halt ki teljesen és ez sertés rám nézve.

De amikor valakihez kedves voltam (nem nyomultam) akkor is azt kaptam hogy tul kedves vagyok ne legyek ennyire kedves.

Talán az ilyenek miatt nem udvarolnak sokan.

2013. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 Robi91 válasza:
a valasz roppant egyszeru: nincs igeny az ilyen udavarlasra, mert ha a ferfi ilyenre pazarolja az idejet jon egy bunko szepfiu es rogton elveszi a lanyt attol a fiutol aki probal neki udvarolni
2013. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
77%
10/9 lánynak vagy a pénz és vagy a külső a lényeg! tehát egy átlag srác már tudja, hogy kár próbálkozni kategórián belül és felül, csak alulról megy a dolog. aki pedig átlagon felüli srác, az nagyon jól tudja, hogy nem kell udvarolni, mert felesleges. ha nem te, akkor majd a másik beadja a derekát. ezt kérlek erőforrás-optimalizálásnak nevezik és egy szimplex módszerrel kitűnően kiszámolható az optimum.
2013. aug. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!