Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért halt ki teljesen az...

Miért halt ki teljesen az udvarlás? Az egymás megismerése?

Figyelt kérdés

Szóval,tételezzük fel hogy adott egy szép,csinos jó személyiséggel megáldott lány,akit érdemes lenne megismerni,mert nem egy buta liba,hanem a külsője ellenére van benne tartalom,mélység,érzelmek stb.

A mai srácok,ha be is jön nekik a lány meg ha kedvelik is felszínes ismeretség után csak annyi lesz hogy úgy megd*nálak..meg töltsünk el pár kellemes alkalmat együtt..álmaim nője vagy külsőre belsőre de csak egy szexkapcsolat vagy barátság extrákkal legyen,de ennyi.

Fiúk,férfiak,miért nem tudtok komolyabb kapcsolatot kialakítani ha amúgy minden stimmel? Miért kell egyből rátérni a szexre illetve szexuális tartalmú témákat felhozni?Kár álmodozni normális kapcsolatról,ahol valóban érdeklem a másik felet,nem csak mondja,és a könnyebbik utat választja?Mert az úgy nagyon nem ér célt..



2013. aug. 6. 22:18
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
Befosok ettol a szimplex optimusz dologtol:) igazat beszelsz de mik ezek a foldonkivuli szavak? Optimus fovezer kerlek ha ezt olvasod segits:'DDDD
2013. aug. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
Előző vagyok.elnèzèst ar kèrdezőtől a bárdolatlan viselkedésemèrt.A kérdésre válaszolva,szerintem a tökéletest hajszolván megfeledkeznek a nők ès fèrfiak arról ,hogy az nem is lètezik így egyre magasabbak a mèrcèk,egyre kevesebbek az esélyek.Amikor valaki már genetikailag is szeretné válogatni a párját,( lsd szèles váll,kèk szem szőke haj,nagy mellek stbstb)az már règ elveszett szerintem.Lehet jö kiállàsu egy fèrfi nem szèles adonisz vállakkal,lehet megkapó nèzèse kèk szem nèlkül is,ès lehet csinos,szép egy nő kis mellekkel is.Feljebb irták " már nincs igèny az udvarlásra" már külsősègekre van igèny.amugy az udvarlas is baromsag,a masik fèl átverèse,becsapása,sajat magad másnak kiadása, szoval nem èrtem mièrt szeretnèd ,hogy hazudjanak neked.Èn is a keresès fázisban vagyok de nálam az èrtèk az èrzelmek világában keresendő
2013. aug. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
77%

Én egy olyan ember vagyok, aki szereti megismerni a másikat, szereti vele a bizalmat kiépíteni, mielőtt bevezeti az intim szférájába. Röviden, szeretek udvarolni.


A tapasztalatom viszont az, hogy manapság ez baromira nem kell a nőknek. Amikor udvaroltam, akkor azt hitték, hogy mivel nem vagyok egy kőbunkó, bármit meg lehet tenni. Hazudoztak, kavartak össze vissza, húzták az agyamat.

Köszönöm szépen, ebből nem kérek. Jól elvagyok én a barátság extrákkal dolgokkal is, és még hülyének meg becsapottnak se érzem magam közben.


Ha tetszik, ha nem, amíg a szexre való igény jön ösztönösen, addig kár fehér lovon vágtató hercegeket vízionálni. Manapság már az egyház meg az erkölcs se olyan erős, hogy bármi szégyenérzetet okozzon pár egyéjszakás kaland.


Ok-okozat. Ennyi.

2013. aug. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
81%

a szimplex módszer egy optimum számítási matematikai eljárás, de ha kíváncsi vagy akkor google :)

nekem is azok a tapasztalataim, hogy nincs rá igény! de pontosítok: van rá igény, de mégse!

Én is szerettem udvarolni és fontosnak tartottam, hogy alaposan megismerjük a másikat, de rájöttem, hogy ha nincs meg az első perctől az az átütő vonzalom akkor mindegy! Akár hónapokig udvarolhatsz (és most nem a se*ggnyalásra és pitizésre gondolok) ha nincs vonzalom totálisan semmi fog nézni a nő. Még jobban lenéz mintha az első próbálkozás után elpárologsz mellőle, mert érzi, hogy ő az irányító fél és szánalmasnak fog tartani. Ugyanakkor ha meg az a mindent elsöprő vonzalom akkor lehet, hogy egy óra sem kell és lecidázna a mellékhelyiségben.

A lányok azt szeretnék, hogy azok a pasik udvaroljanak nekik akikért bomlanak! De ezek a pasik nem udvarolnak, mert tudják, hogy felesleges, továbbá azt is tudják, hogy valójában az nem is vonzó a nőnek.

A nők fejében ez az udvarlás dolog egy délibáb. Vágynak rá (elméletben) de nem szeretnék megkapni, mert ha megkapnák már nem lenne elérhetetlen és nem vágyhatnának rá.

Szerintem a nők vágyakozni szeretnek és szenvedni!

2013. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Én eddig sosem ismerkedtem csak szex miatt.Így a randikon sosem hoztam előtérbe.Inkább megakartam ismerni a lányt,normálisa,lassan,tisztelet tudóan.

Sajna eddig nem jött össze.Akikkel randiztam vagányabbra izgalmasabbra vágytak.

2013. aug. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Ezt én is tapasztalom. Én annak tudom be, h az embereknek a mai, rohanó világban már nincs ideje igazán a másikra, h jobban megismerje. Az állatias ösztönök vették át a szerepet, a férfiak csak "ürítenek", aztán tovább állnak.


Én még a korábbi, már-már kihaló szériából vagyok, és így szeretek udvarolni a nőnek. Sikertelenségeimet nem feltétlen a saját számlámra írnám - persze én sem vagyok tökéletes -, hanem arra, h lehet én nem találtam meg a megfelelő partnereket, csak azokat a nőket vonzottam be, akik hülyítik a népet.


31/F

2013. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

34-es

jòl összefoglaltad.

Csajkènt lehet tùl beleèltem magam a filmekbe amikor az àltalàban helyes népszerű sràcnak van igènye megismerni egy kicsit a csajt..még ha szex is az első köztük.

Igaz,ha nekem a vagàny kissè rosszfiùs alfahím kinèzetűek jönnek be főkènt vagyis mindenképpen fontos a külső a vonzalom miatt,akkor jobb,ha gyorsan elfelejtem azt hogy egy ilyennek bejöhetek annyira,hogy lecseréli az egyéjszakàs nőit ràm. Egyébként az udvarlàs rossz szò a dologra..igaz,csak hülyítès ha nincs meg a vonzalom...meg lehet azt vagànyan izgalmasan egyénisèggel csinâlni nem kell tùl udvariaskodni...de ezek szerint(végigolvastam az összes vàlaszt) aki jobban nèz ki(relatív)annâl kihalt annak a gondolata is hogy kapcsolatot kezdjen.Mindegy hogy szex előtt vagy utàn.Amùgy,ne csodàlkozzatok ha kihal a csajokbòl az egyènisèg az érdekessèg meg ilyenek...mert minek? Ha jòl làtom olyan csajnak éri meg lenni,aki hidegvérrel belemegy mindenbe,és mivel jòl tudja mit kap,nem törik össze a szìvèt.Hasznos volt,köszönöm a vàlaszokat.

2013. aug. 7. 10:04
 38/43 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint ahogy nincs igény udvarló férfiakra, nincs igény már udvarlásra sem a nők számára (ok és okozat, mint talán már fentebb is taglalták) pont amiatt, mert mindenki mindent akar, de máris és azonnal, és mi az, h neki várnia kell x napig/hétig/hónapig amíg végre belevetheti magát az élvezetbe; inkább keres valaki könnyen kaphatót helyette! :S
2013. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, kedves kèrdezö, de ha egyetlen normális, èrtelmes sràc sem próbálkozik be nálad, akkor nem gondolod, hogy ennek oka van?
2013. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Tévedsz kérdező! Nem nézek ki rosszul és kapcsolatot akarok... Az más kérdés, hogy belsőleg nem vagyok az a rosszfiú típus, ami manapság a trend.
2013. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!