Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyéjszakás levelezések:...

Egyéjszakás levelezések: hogyan szokjak le?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben minden este az van, hogy valakivel elkezdek beszélni, levelezünk vagy 4-5 órát, másnap viszont mintha nem is történt volna semmi. Tehát nincs folytatás, de nem is hiányzik. Aztán kezdődik elölről.... Iluenlor jó érzés leveleznin de reggel elgondolkozom, hogy ennek most mi értelme volt? Úgysem lesz belőle kapcsolat, de még szex sem.

:o


2013. aug. 7. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Wow. Ez az egyéjszakás kalandok továbbfejlesztett netes változata.
2013. aug. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Komolyan mondom, te egy zseni vagy. Ne szokj le róla, hanem gyűjtsd össze az élményeid, írd meg egy könyvben és filmesítsd meg. Ha nem megy a filmesítés szólj, mert segítek, hiszen ez egy zseniális ötlet. Nagy vagy :)
2013. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
xD Ez most valami vicc? :D
2013. aug. 7. 00:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél folytatás, akkor fogd fel egy jó kis kalandnak, tapasztalatszerzésnek. Nem kell erről leszokni, hisz nem káros (max. ha hülyíted a pasit, mert akkor nem szép dolog)


Én is szoktam "egyéjszakás" levezésbe bonyolódni, mert élvezem. Ha netán ez alatt a pár óra alatt meg is tetszik a pasi, akkor személyesen is összejöhet egy egyéjszakás, de az már egy más dolog. :)

2013. aug. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a lányok 90%-a másnap is ír de csak 25%-ával beszélgetek szivesen.

Ja és nyugodtan megéri hisz remek embereket ismerhetsz meg.

Nem minden a kefélésről és a párkapcsolatokról szól.

2013. aug. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
2 vagyok, nem viccelek, ez egy nagyon jó ötlet
2013. aug. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2-es.

Azért ne túlozzunk egyáltalán nem nevezném zseniálisnak de egy nagyon jó írónak kell lenni ahhoz hogy egy ilyen elavult mindennapos témából egy innovatív embereket érdeklő dolgot lehessen összehozni.

Ezzel a legtöbb ember nem foglalkozna mint sztori hacsak nem egy ZS kategóriás filmet akar összehozni.

Ahhoz hogy egy kultuszfilm legyen valami:

-kell egy mesteri ötlet ami kicsit elrugazkodik a mindennapoktól

-Egy erős mozgatórugó, cél

-Remek karakterfejlődés

-A párbeszédek kidolgozottsága (A Wall-E nél például szinte csak testbeszéddel mesélték az egész történetet)

-A szereplők átérezhetősége

-A történet mesélés stílusa (A To The Moon lehet játék de zseniálisan van megoldva a visszafelé elmesélt történet)

-És általában egy szerelmi szál


Ebben az "ötletben" viszont annyi dolog nincs meg egy zseniális ötlethez hogy szerencsés esetben is csak jó lenne a film


Ezt akkor tartanám annak ha eddig csak Valóvilágon és Éjjel Nappal Budapesten éltem volna.


De ha csak rosszul fogalmaztál elnézést, de az ilyen erős kifejezésekkel mint zseniális csak úgy ne dobálózzunk.

2013. aug. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nauronnak: 2 vagyok

A való világot meg a sok szemetet nem tartom jónak.

Persze nem tudom ki vagy és te sem tudod ki vagyok, de azért vicces, hogy nekem valaki ilyeneket ír.

2013. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ezt még akkor sem tartanám jó ötletnek Steven Spielberg vagy Andrew Stanton állna vele elő.


Habár biztos énis előtudnék állni valami százszor megírt sablonsztorival hogy átlagosan tengette napjait az unalmasabbnál unalmasabb tucatlányokkal való üzengetéssel mígnem összefut egy lánnyal neten aki megtetszik neki de a lány már nem ír neki többször hősünk meg a felhasználónévből kikutassa ki ő és próbálja elnyerni a kegyeit.


Az a baj hogy a legtöbb film ilyen félóra alatt megírt sztorikkal állnak elő semmi komoly gondolat nem szerepel benne.


De ha ebből sikerül egy filmet csinálni én leszek az első aki megnézi a moziban és az első aki kritikát ír róla. :)


És mivel nemtudod ki vagyok: Én egy átlag ember vagyok véleménnyel és szerintem nem is kell egy elismert embernek lennem hogy kinyílvánítsam azt ;)

2013. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!