Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társadalmi szempontból nagyon...

Társadalmi szempontból nagyon elítélendőek az egyéjszakás kalandok?

Figyelt kérdés
Olyan típus vagyok, aki ad a többség véleményére, ezért is érdekelne, hogy szerintetek nagyon gáz, ha egy lány belemegy egy egyéjszakás dologba? Kb. 1 hónapja szakítottam a volt barátommal (8 hónapig voltunk együtt), kapcsolatot most nem szeretnék, jó lenne kicsit egyedül is lenni, viszont a szex nagyon hiányzik. Már többször lett volna lehetőségem alkalmi szexre (ált. nem ismeretlenekkel, hanem haverokkal), de eddig még nem mentem bele, de így meg elég rossz, mert tényleg hiányzik a szex... :/ Ti mit gondolnátok egy lányról, ha tudnátok, hogy volt része ilyenben? (21L)

2013. jún. 27. 00:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha másokkal csinálod, ribanz vagy, ha velem csinálod, istennő vagy. Szóval maradsz ribanz.
2013. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Általában elítélendő, kivéve ha velem csinálod. Akkor senki nem fog egy szót se szólni;)
2013. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha velem fekszel le az nem bűn. :D
2013. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Le leszek pontozva, de én nem ítélem el.
2013. jún. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nyugi nem kell kiírni, nem kell mondani, de olyannal menj el aki tudod tartja a száját,

amúgy lehet visszajönne folytatni, nem tudhatod N

2013. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát fiúk, köszi a válaszokat! :D Lehet, hogy beadom a derekam az egyik ismerősömnek, ismeretlennel szerintem nem is tudnám megtenni, kell egy alap vonzalom, legalább is a részemről biztosan... :)
2013. jún. 27. 00:32
 7/15 anonim ***** válasza:

Van aki leszarja, van aki szerint gáz. Általában azok a férfiak, akik maguk is belementek egyéjszakás dolgokba, nem veszik ezt olyan szigorúan (tapasztalataim szerint).

Ha komolyan érdekel egy srác, és meg szeretném hódítani, én nem mondom neki, hogy volt ilyesmi. De rá se szoktak kérdezni.


22L

2013. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ilyen szempontból velem az a baj, hogy eléggé kitárulkozó vagyok és tuti nem tudnám magamban tartani egy kapcsolatban és így biztosan megtudná a barátom... :/ Félek, hogy ezek után r*bancnak tartana.
2013. jún. 27. 00:36
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elítélem mert a szex az csak párkapcsoalton belül lenne jo ha müködne. Ezzel "pecsételnétek meg" hogy együtt vagytok. Szeritnem nem normális hogy a mai fiatalok ugy használják a szexualitást söt a saját testüket mitn egy kereskedelmi cikk. Vagy mintha levegőt vennének. Ez nem jó. Akkor hova tünik a varázsa? Mi lesz az ami csak titeket köt össze a pároddal?
2013. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 My Conserve ***** válasza:

Nem maga az egyéjszakás kaland az elítélendő, hanem a szexhez való túl könnyed hozzáállás. Aki hetente vagy havonta bemegy az első kocsmába, ott lerészegedik, felszed egy pasit / nőt, védekezés nélkül szexelnek, és így gyakorlatilag egyéjszakás kalandokra fűzi fel a szerelmi életét, az elítélendő.


Ellenben ha mondjuk egy munkatársaddal régóta tetszetek egymásnak, és egy jól sikerült nap után meghív magához, de ebből nem lesz komolyabb kapcsolat, a munkahely miatt is, meg mert nem is akarjátok, az nem feltétlenül elítélendő. Fiatalság, bolondság, meg effélék.


A lényeg az, hogy tudd a helyén kezelni a dolgokat, és tudja a másik is a helyén kezelni a dolgokat. Nem szabad az egyéjszakásokat sem félvállról venni. De teljesen normálisan is le lehet őket is bonyolítani.

2013. jún. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!