Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Visszahúzódó emberekkel hol...

Visszahúzódó emberekkel hol lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Idézet: nem kell elrázkózni mindentől, hanem meg kell látni a jó dolgokat, amibe örömét leli az ember, úgy, hogy önmagának meg tudjon felelni.


De, ha fiúról van szó, és ő a művészetben, vagy pl: fafaragás, univerzum, archeológia találja meg a szépet, akkor a többi, mondjuk úgy beszédesebb emberek lenézik, kiközösítik, mert őket ez a téma meg nem érdekli. Pláne falun. Azt hiszik róla, hogy bolond.


Interneten nehéz ilyen embereket találni, 1millió az 1-hez az esély. Ide tartozik a párkapcsolat is, mint ismerkedés. Mert ott meg egy maszk mögé bújnak az emberek.


A valóságban is így van.


Az a baj, hogy a visszahúzódó embereket kiközösítik eleve, mert keveset beszél. Akkor minek foglalkozzunk vele?



2013. aug. 8. 15:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam le, hogy mégis van barátnőm 2 éve és nagyon jól meg vagyunk mind a ketten inkább nyugisabbak vagyunk, de egymás mellett sokkal jobban feloldódunk. Régebben én is jártam bulikba, de nagyon nem jött be mármint a buli maga jó volt, de az emberek.. legalacsonyabb szintűek voltak ott.
2013. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A társkereső oldalakon a rengeteg kikötés: csak sportos lehet, csak keresztény lehet, állandóan humorizáló lehet, bulizós lehet. De ez a való életben is így van.
2013. aug. 9. 02:41
 13/15 A kérdező kommentje:
Meg a mondatuk után a :D meg :P smiley. 32 évestől is. Ezen smiley jelet hagyók után is kialakul egy véleményem. Rögtön az jön le, hogy bulizós, állandóan viccelős. Én nem szoktam smiley-kat használni. Szerintem ezek nélkül is ki lehet fejezni az érzéseket. Akkor már inkább, ha nagyon muszáj, egy ha-ha nevető szó a mondat végére.
2013. aug. 9. 02:47
 14/15 anonim ***** válasza:

ha már így elbeszélünk egymás mellett.

akkor szerintem meg ne is próbáljanak megismerni hiszen én egy alacsonyabb rendű kis féreg vagyok az ő és a saját szememben is.

mindenkinek az a legjobb ha nem mozdulok ki mert azzal csak zavarnám a többiek szórakozását vagy bármit csinálnak

2013. aug. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát igen ez a smiley dolog is. De ez nem az ő hibájuk, otthonülős típusoknál is vannak buták, de nem az ő hibájuk. Ez a rendszer, a manipulálás az oka. Attól ilyen buták az emberek és egy "felvilágosult" ember nem tud együtt élni ilyen társadalommal, ahol a "buli,sex,drog" megy.
2013. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!