Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 13-15 év körüli csajok, miért...

13-15 év körüli csajok, miért szeretetitek csábítgatni a felnőtt, tapasztalt fiúkat, mi a jó ebben nektek, nem gondoltak arra, hogy miaattatok szegény srácokat le is csukhatják?

Figyelt kérdés
Lassan 24 leszek és nem rég rám írt egy 13 éves kislány, először úgy tűnt csak dumálgatni akar, oké, írtam is neki, hogy túl fiatal hozzám,de kedves tőle, hogy rám írt, hamar kiderült, hogy tetszem neki, erre egy idő után elkezdte kérdezni, hogy mennyire vagyok tapasztalt, meg szeretné, ha megtanítanám csókolózni és most meeg már azt is szeretné, ha mást is mutatnék neki. Nem értem miért van ez, de folyton megtalálnak az ilyen fiatal csajok, a korombeli lányok meg kerülnek. Az a legrosszabb, hogy magmat ismerve, ha nem lenne a törvény, tuti megdugnám egy-két formásabb kiscsajt, de így nem kockáztatok inkább.
2013. aug. 9. 23:01
1 2
 11/16 anonim válasza:
na látod :D ezt írtam idáig
2013. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
és amúgy is te hány éves vagy?
2013. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Azert abba is jo lenne belegondolni, hogy ez fordítva is igaz. 15 eves vagyo de már 11 évesen is akadtak 18 éves jelentkezők. Most itt vagyok 15 éves es az utolso 6 fiu aki kavarni akart velem az 18,20,22 volt. Nem vagyok kis naiv se kis csitri, én nem álltam le velük jopofizni, ha viszonoztam akkor se..
2013. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
végre valaki :)
2013. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
13. Válaszoló vagyok. Nem azt mondom hogy a kérdésben nincs igazság, mert van. Én is ismerek ilyen lányokat. De az isten szerelmere miert általánositotok h a 13-15 éves lányok.? Nem mondom azt hogy én fu de érett vagyok, de érettebb sok másik velem egykorunal.
2013. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ács Petra válasza:
figyu én 13 éves lány vagyok és zavar h így beszéltek a 13-15 év körüli lányokról mert nem mind liba
2013. aug. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!