Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tini csajok mégis mit...

A tini csajok mégis mit érezenk, amikor egy náluk bepróbálkozó fiúval úgy beszélnek, mint a kutyával, megalázóan, lekezelően, ezeknek a lányoknak semmi bűntudata, lelke nincsen, miért ilyen kegyetlenek?

Figyelt kérdés
Még, hogy an ői nem az érzelmesebb, mi fiúk sokkal inkább vagyunk érző szívvel, lélekkel megláldva szerintem, csak muszáj erősnek mutatni magunkat, mert különben gyenge, lúzernek néznének minket. Hihetetlenül kiábrándító, ahogy sok lány beszél egy fiúval, aki leszólítja őket és szeretne ismerkedni velük, de neten még inkább és gyakrabban bunkóznak, főleg facebook-on. Nem értem miért jó ez, nálam is szoktak lányok próbálkozné és még, ha nem is tetszik nekem a lány, akkor sem tudnék úgy beszéln
2013. aug. 12. 00:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
húzzatok már a fa.zba ezekkel a kérdésekkel
2013. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
egy ku*rva csak ku*rvát fog felnevelni! nyilván az anyjuk is ugyanolyan szutyok... te meg sz*ard le őket!
2013. aug. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem csak te tapasztalod meg...
2013. aug. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg nem bántásból írom, de a fiatalok mindig itt sírnak hogy az idősebbek nem veszik komolyan a problémáikat, meg hogy miért ne szexelhetnének már 15 évesen. De nézzétek meg, miket szoktak ide kiírni.


Van az aranyosabb típus: miről beszélgessek vele? Adjatok tippeket hogy mit kérdezzek tőle az első randin. Hogyan kell csókolózni?


És van, akitől falra mászok: lefeküdtem egy pasival de még szűz voltam. Most akkor lehetek terhes? vagy: szeretném feldobni a szexuális életünket mert ellaposodott. (közben kiderül, hogy a kérdező 15 éves....)


Szóval, szerintem aki azt sem tudja hogy mit kérdezzen egy másik embertől, az inkább még ne randizzon. Értem én, hogy tombolnak a hormonok, de lelkileg még éretlenek vagytok egy párkapcsolatra, tisztelet a kivételnek. Ezek a lányok egyszerűen éretlenek, de mivel megerősítést kapnak, meg is fognak maradni ebben az állapotban. Na, ezért szoktam azt mondani a fiataloknak, hogy várjatok!!! Tojáshéj a fenéken, minek olyan serényen?

2013. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!