Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már egy ideje beszélünk egy...

Már egy ideje beszélünk egy csajjal, minden nap kb 500 üzenetnyit. Én tökre belezúgtam, de ő csak a barátom akar lenni. Kérdeztem mi baj van velem, azt mondta, hogy ő nem érez semmi többet irántam. Szerintetek valamit lehet tenni? Nagyo szerelmes vok

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 00:41
1 2 3
 11/21 sativus ***** válasza:
nem bonyolult ő a barátod akar lenni te meg beleszerettél de ő azt hitte h csak barátok vagytok két barát szokott találkozni nem ? velem is előfordult már keress másik csajt csak az a megoldás
2013. aug. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

de én az elején bevallottam már neki ,hogy szeretem..

Ő tudja már régóta mit érzek iránta, és néha olyan jeleket kaptam tőle amiről azt hittem lehet valami..

De ma határozottan ki mondta, hogy nem akar elveszíteni mint barátot, viszont nem érez többet.

Kérdeztem tőle mi a gond velem, és azt irja nem tudja :/

2013. aug. 12. 00:50
 13/21 anonim ***** válasza:
Adj egy ölelést haver és felejtsd el a csajt! Nagyon nehéz lesz de nem tudsz mit tenni! Én se tudtam. Ha egy csak eldöntött vaalmit, az úgy lesz!
2013. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

De ez nem megy :(

Napi 24 órában rá gondolok..

Egyszerüen nem is tudok másra gondolni.

Nem vagyok amúgy sem az a népszerü fajta csajok terén :/

2013. aug. 12. 00:55
 15/21 anonim ***** válasza:
Ugyanez van itt is! Ráadásul mi együtt is aludtunk párszor, de egy csók se csattant el! Marad a barátság. Majd az idő és a vodka begyógyítja a sebeket :)
2013. aug. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ennél szarabb érzés nincs a világon :(

És tehetetlen vagyok, pedig ma elmondtam neki mindent.

Nyitott lapokkal játszom :/

2013. aug. 12. 00:58
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is elmondtam, neki mindent, hiába! Jobb lesz idővel, hidd el!
2013. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 sativus ***** válasza:
de hidd el még ennél is van szarabb ezt csak azért írom le mert lehet te is így járnál szóval: volt egy csaj elkezdtünk haverkodni sokat jártunk össze én beleszerettem de ő ugyanígy csak barát ként tekintett rám aztán öszejött egyik legjobb barátommal akit én mutattam be neki teljesen összetörte a szívem aztán valahogy szakította és szerelmes lett belém és amikor már komoly lett volna helyzet én rájöttem h nem is kell nekem komolyan teljesen kiszerettem belőle és ráadásul még szarul éreztem magam a helyzet miatt mert tudom mit kellet átélnie
2013. aug. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Ez is szar ügy... Viszont..

Viszont én sok mindent tettem azért, hogy megtaláljam..

te írnál napi 500 üzit olyannak aki nem jelent neked semmit?

szóval nekem ez fura kicsit :/

Picit olyan érzésem van, mint ha csak nem merné bevallani , vagy nem tudom...

2013. aug. 12. 01:14
 20/21 anonim válasza:
miért ne? én is szoktam sokat beszélgetni a haverjaimmal, némelyikkel többet is, mint a barátommal, ettől még nem érzek irántuk többet... 20/L
2013. aug. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!