Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Hová fog fajulni...

Miért van ez? Hová fog fajulni ez a dolog?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés elsősorban női nemnek szól.Ismerkedésről volna szó.A lányoknak manapság,ahogy észrevettem az ilyen Justin Bieber féle fiúk jönnek be!Komolyan... csont és bőr mindegyik, oldalt szinte kopasz felül hosszabb felnyalt haj,elég érdekes színeket-és ruházatot viselnek magukon,és 100 % ba meg akarnak felelni másoknak. Itt arra gondolok,hogy berugunk,mert más is berug, cigizünk mert más is cigizik,füvezünk mert más is füvezik, és páváskodunk,mert más is páváskodik. Ezek a srácok,ahogy én látom,teljesen ki vannak fordulva magukból. Ismerek 1-2 ilyet személyesen...teljesen céltalanok, csak költik apa-anya pénzét.Egy ilyen káros szenvedélyek nélkül élő,sportoló szemmel egészséges életmódot élő,egyszerűbb stílusú,céltudatos ember miért nem felel meg a nőknek? Mert nem ez a divat ? 19/F

2013. aug. 18. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy a végére beteszel egy önsajnáltatást.


20/F

2013. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a lányok is meg akarnak felelni másoknak


Ha 3 barátnőjének páwa pasija van,akkor ő is olyat akar nehogy lemaradjon.

2013. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mint a szegedi gyors,menetrendszerűen.
2013. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom sajnáltatni magam,mert én megértem hogyha ez a helyzet,inkább csak tudni akarom hogy miért. Nekem régen az lett tanítva,hogy egy férfi férfi legyen,ne egy köcsög.
2013. aug. 18. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet az ilyet megmagyarázni, egyszerűen divat...a divat meg változik. Egyébként meg hatalmas általánosítás, mert nem minden nő az ilyeneket keresi.
2013. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert te külső alapján ítélsz meg másokat

1. stílusok vonzzák egymást, ha csaj stílusos, divatos, akkor olyan fiút keres.

2. hogy füvezik, meg cigizik, ne te döntsd már el, hogy miért teszi, ki tudja milyen probléma van a háttérben, még ha te nem is tudod...

Szóval nem kéne magad jobbnak tartanod, csak mert sportolsz, attól még lehetsz te egy irigy humortalan alak, ő meg épp egy jószívű srác...

20L

2013. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő nem állt szándékomban megbántani téged ha valami a leírtakból illik rád(ez azért gondolom,mert kicsit rám támadtál)... nyilván nem tudhatom, hogy ki miért csinálja azt amit.Nekem azokkal nincs bajom akik így néznek ki,hanem azokkal akik emiatt lenéznek sokkal egyszerűbb embereket.Nekem is van olyan barátom aki mind3-at űzi a felsoroltakból,de mégis kedvelem.Jó ha valakinek valamilyen lelki problemája van és azért fordul káros szenvedélyekhez,azt ő tudja. De amikor nincsen semmi baja csak azért csinálja mert mások belerángatták az nekem furcsa...
2013. aug. 18. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!