Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a lányok többnyire idősebb...

Ha a lányok többnyire idősebb párt keresnek maguknak, a fiúk meg fiatalabbat, akkor a meleg leányzók milyen idős hölgyek társaságát keresik általánosságban?

Figyelt kérdés
Persze, kor nem számít és stb, de nagy átlagban mik lehetnek az arányok?

#életkor #lány #leszbikus #Hol vagy Sunset?
2013. aug. 18. 17:01
 1/9 anonim válasza:
Már az eleje sem igaz. A legtöbb barátnőm vele egyidőssel jár, +- 1-2 év. Úgy tudom az együtt élők közötti korkülönbség folyamatosan közelít, míg pár évtizede átlagosan 8 év körül volt, ma átlagosan 2 év körül van. Jelzem, ÁTLAGOSAN. Csak az átlag mindig nehezen látszik. Feltűnőbb az a kb. 5%, amikor az öreg milliomos faszik mellett fiatal csajok vannak. :)
2013. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyilván a meleg leányzóknál mindegy, különben nem jöhetnének össze párok. :)
2013. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem sokan értik a szarkazmust.
2013. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Leszbikus lány vagyok. Max 5 évvel fiatalabb lány jöhetne szóba. Felfelé akár 10 év is. Noha néha még az 1-2 év is meg érződik, de ez ember függő. Voltak előzőleg pasik is az életemben, mind idősebb volt 5 évvel kb, csak egy volt egyidős velem.
2013. aug. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én soha nem jönnék össze nálam fiatalabbal. Az az ideális, ha egy 3-5 évvel idősebb nálam a másik.

22/L/L

2013. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Inkább személyiségfüggő lehet, nem nemfüggő, vagy szex. orientáltság függő.
2013. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem szívesen jönnék össze fiatalabbal, mondjuk 17 évig még oké, ha az értelmi szintje nem egy 13 évesével egyenlő. De jobban szeretem a velem egykorú lányokat, illetve a 19-20 éves korosztályt :)

18/L

2013. aug. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

19/L/L


Mindigis korombeli lányt kerestem, vagy idősebbet. Volt egyszer egy 1 ével fiatalabb barátnőm, és azis gond volt... mostani a barátnom 32 éves, és csak úgy jött az életembe, nemszámítottam hogy beleszeretek a kora miatt, de megtörtént :)

2013. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. aug. 20. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!