Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet találni sehol...

Miért nem lehet találni sehol sem manapság ismerkedésre vevő, jó fej, aranyos, kedves lányokat, miért van az, hogy ha talál az ember egy jellemre értékes lányt, az már foglalt?

Figyelt kérdés
Már sehol sem lehet találni értékes lányoakt, mindenhol csak ribizlik vannak? Annyira unom már, én mindent megteszek, hogy legyen egy értékes barátnőm és mégsem lehet találni vagy, ha igen nagy sokára, akkor kiderül, hogy van pasija. -.-
2013. aug. 23. 13:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mert a lányok természetüknél fogva felszínesek és anyagiasak. Ráadásul mivel körül vannak rajongva, jó nagy arcuk is lesz és azért hiszik hogy körülöttük forog a világ mert ez sajnos így van. És mivel mindent nekünk, pasasoknak kell csinálni, tudják hogy nekik csak annyi a dolguk hogy elküldenek minket a rákba, és kiröhögnek. Közben meg várják a lóvés Justin Bieberjüket.

Hja, aztán majd 40 éves klimaxos kiégett lotyóként keservesen megbánják, de hát az nevet aki utoljára nevet :)

2013. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#10

Neked aztán van EGo-d

2013. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Hát.. Én erre nagyon bő magyarázatot tudok adni. Srácok állítása szerint "értékes jellemű" leányzó vagyok."


Azok a srácok vagy teljesen hülyék, vagy meg akartak dugni. Az írásod alapján egoista liba vagy.

2013. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Ugyanezt mondanám a srácokról.

Miért nem lehet találni sehol sem manapság jó fej, vicces, kedves srácokat, akik nem csak megfektetni akarnak, illetve van agyuk is??? (igen, komolyan, néhány srác mellett cikinek éreztem, hogy ennyire hülyék)

Szóval a ritka normális lányok is keresnek ritka normális pasikat, csak azt nem olyan könnyű megtalálni

16/L

2013. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nos igen,az utolsó jól leírta!

Sol lány meg azt a kérdést teszi fel,hogy hol vannak a normális pasik, akik bem csak a küldőre hajtanak meg a nagymellű nádszálvékony leányzókra buknak akik csücsörítenek és agyon sminkelik magukat...sok fiútól hallom,hogy a természetes szépséget jobban kedvelik meg falra tudnanak maszni az ilyen agyon sminkelt lanyoktól,de kérdem én ...akkor hol vagytok fiúk? És lehet sablon szöveg és rengeteg olyan kép kerin a neten ahol az van,hogy " értem fiúk,hogy a természetes szépséget szeretitek és külső nem számít,de mégis a ribizlik kellenek" és igen ez szerintem így is van !

16 L

2013. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A két utolsó kislánynak üzenem, hogy nektek meg általában a lila sapkás, feszülő nadrágos, lila cipős gyerekek jönnek be. Na, ha azok vicceskednek egy sort, meg nyomják a kamu dumát, akkor elolvadtok.
2013. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem ,egyáltalán nem ezek jönnek be,csak azért mondog mert 16 éves vagyok?! Csodás...gratulálok neked!
2013. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a többségeteknek ez jön be, ezt látni sok helyen, üdítő tud lenni, hogy te kivétel vagy :D
2013. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Remek,de akkor sem szép ha valakit a kora alapján ítélnek meg,sajnos valóban a legtöbb 16 éves leányzónak ez tetszik,de vannak kivételek
2013. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nektek még babázni kellene aranyom, nem pedig a pasikat kergetni. Egyébként biztos hatalmas élettapasztalatod lehet 16 évesen... (gúnyos mosoly mellékelve)
2013. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!