Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nyaralasunk soran megismertem...

Nyaralasunk soran megismertem a picer sracot. Kicsit idosebb, mint en de teljesen belezugtam! H vegyem fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szemeztunk egymassal de ennel tobb nem tortent. Viszont hazajottunk a nyaralasbol es nem tudom, h hogy keressem? Mit csinaljak, h kapcsolatba lephessunk? Apukam megtudja szerezni a nevet, es elerhetoseget, de onnantol kezdve? Kezdemenyezzek en? Es mit mondjak neki? H deritsem ki,h o mitverez irantam?
2013. aug. 23. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de aki egy ilyen nyaralóhelyen pincér, az naponta több lánnyal is szemez így szerintem... Szóval nem valószínű még az sem, hogy emlékszik rád. De hát vannak kivételek, egy próbát megér..
2013. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korod?
2013. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az pincér vagy pucér akar lenni?:D egyébként az ilyenek reménytelenek.! :D
2013. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt, hogy mit szólsz milyen ügyes vagyok hogy megtaláltalak ....ha nem egy lúzer akkor le fog esni neki , és utáűna csak hagynod kell magad .
2013. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!