Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetnénk meg velük?

Hogyan ismerkedhetnénk meg velük?

Figyelt kérdés

Külföldön nyaralunk, és van egy lány, aki nagyon tetszik, ugyanott strandolnak, mint mi, már 3-szor láttam, de mindig olvasott, és ott volt vele a tesója, ő is olvasott... nem is mozdultak ki az árnyékból se :/ ...a szülei meg nem mindig, ők eljárkáltak... gondolom valamikor akkor kellett volna hozzájuk odamennünk :D mert amúgy meg a haveromnak a másik lány tetszett, de olyan hülyék voltunk :/ vagyis csak én vagyok hülye... neki biztos nem tetszik annyire a másik lány, mint nekem a tesója!! :/

látni akarom őt még egyszer, és akkor nem akarom elbalf**zkodni, mert nagyon megragadt ő a fejemben... még sosem tetszett úgy senki, sosem akartam ennyire megismerkedni valakivel :/ de haveromnak sem mondtam el, nem olyan jó barát, csak jól megvagyunk :D meg legalább nem a szüleimmel vagyok egyfolytában a nyaraláson xD


Amúgy könyvekről nemnagyon tudnék dumálni a lánnyal azzal elég hülyeség lenne kezdeni akkor, nem? :S


2013. aug. 26. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
szard le
2013. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát mindenképp próbáld meg, ha ennyire tetszik, elvégre nincs vesztenivalód, nem igaz? Max. nem jön össze, de akkor is csak ugyanott tartanál, mint most.

Szerintem nem hülyeség a könyvvel indítani, hiszen elég kézenfekvő, hogy szívesen beszélne róla, ha már mindig azt olvassa. :)

Kérdezd meg, hogy milyennek találja a könyvek, tetszik-e neki? Milyen műfaj? Miről szól a történet, stb.

Itt már elindul a beszélgetés és ha már kiveséztétek a könyvet, akkor elmondhatod, hogy te mit olvastál mostanában (nem baj ha nem most olvastad, de említsd meg). ;)

Megkérdezheted, hogy az olvasáson kívül mivel szereti még tölteni a szabadidejét. Ez is tök jó téma, te is mesélj magadról neki.

Kölcsönös szimpátia esetén mindenképp hívd el valahová. :)

Sok sikert!

2013. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

am tuti menstruálnak... itt a homokos tengerpart... :D mi másért ne mennének a vízbe? xD


jó, akkor a könyv... holnap körülnézünk a szomszédos helyeken, úgyhogy tuti nem látom, de talán majd ma vagy holnap este... biztos ők is kevernek majd a faluban este, talán látjuk őket :DD


az 1. válaszolót amúgy ki és miért értékelte fel? nem értem mit akar mondani ezzel a leszarással... én írtam, hogy leszarom őt, de azt meg törölték a moderátorok... akkor gondolom biztos csak nem értem a mondanivalóját, ugye?

2013. aug. 26. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!