Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fikció! Ti hogyan képzelitek...

Fikció! Ti hogyan képzelitek el a tökéletes párotokat, és hogyan képzelitek a megismerkedést?

Figyelt kérdés

Szóval, kíváncsi vagyok kinek hogyan kezdődne az a bizonyos álom-kapcsolat, és kivel. :D


Csak hogy lássátok mire gondoltam, elkezdem:


Egy minimálisan idősebb vörös vagy fekete hajú nővel, aki orvosnak vagy a jogi karon, esetleg gyógyszerésznek tanul. Felettébb érdekli a pszichológia és a fantasy, teli van önbizalommal és vidámsággal, mindezek mellett érzelmileg is intelligens. Ha a kapcsolat komolyra fordul, akkor a párjáért tűzön-vízen átmegy. Szexuálisan aktív, nyitott, és belefér minden, ami örömet szerez valamelyikőnknek az ágyban, közös megegyezés alapján.

Megjelenését tekintve könnyed és légies, de egyáltalán nem csont és bőr, inkább afféle Marilyn Monroe alkat. Kinézetre illetve ruházkodásra fehérneműk széles választékán felül pin-up* stílusúan öltözködik.


Egy könyvesboltban ismerjük meg egymást, miközben a pszichológia részlegről átpillantok a fantasyra, ő pedig éppen a Trónok Harca könyvsorozat mellé szabotál egy "Esküvőtervezés gyorsan" témájú könyvet. :D



* 1. [link]


* 2. [link]


* 3. [link]



És a tiétek? :D



2013. aug. 27. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
p**a pont hu-n van álmaim női feneke XD
2013. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a heti nyertes!
2013. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy,mint amikor egy lány negyedórán át stírölt,nem tudván,hogy az üveg mindent tükröz,egy olyan befejezéssel,hogy oda jön és azt mondja,hogy "tied a testem,vedd el" :D

Dehogyis :D

2013. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

úgy,mint a filmekben: véletlenül egymásba botlunk, a kezemben lévő cuccok kiesnek a kezemből és mikor lehajolunk összeszedni őket, az a bizonyos egymásra pillantás,majd egy perces lefagyás után bocsánatot kér,és meghív kiengesztelésképp egy akármire :DD


külsőre meg magas,jóképű,sötét hajú,jólöltözött inkább elegáns stílusú, valami üzletember féle, aki vicces, megvéd, de gyöngéd velem, kedves, levesz a lábamról, jól tud táncolni és hasonló érdeklődési körű. :3 21L

2013. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig is arról álmodoztam, hogy valami véletlen, vagy nem véletlen módon megismerkedek egy olyan, emberrel, aki hasonló hozzám, aki romantikus, aki nem annyira ragaszkodó, hogy lélegezni se tudjak, aki figyelmes, udvarias, kedves, (szőke,kék szemű-de nem feltétlen), férfias viselkedésű és gondolkodású, bátor, de közben olykor érzékeny is, kedveli a 70-es, 80-as, 90-es évek zenéit, szeret táncolni (bár segíthetne nekem is :D), és családcentrikus, nem kisajátító. :)
2013. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Álompár(ezt már leírtam egyszer, bemásolom):


Lelke jóságos, és szeretettel viszonyul a világhoz és az emberek felé.

Mikor bajban van az, akit szeret, kérés nélkül segítséget nyújt.

Kedves személyiség, mindig van az emberhez néhány jó szava.

Odafigyel a szeretteire.

Türelmes minden tekintetben.

Őszinte és nyílt ember.

Védelmező és féltő típus, aki pl.nem engedné a kedvesét egyedül haza a sötétben.

Humoros és vidám személyiség.

Kifinomult, és romantikus.

Szereti a természetet, a növényeket, állatokat.

Ragaszkodó, hűséges, és gyengéd.

Semmiképp nem emelne kezet arra, akit szeret.

Nem lusta, szeret erdei túrákat tenni, vagy kirándulni.

Ha a szerettei eltitkolják előle érzéseiket, addig nem nyugszik, míg ki nem szedi belőlük.

Udvarias, és tiszteli a szüleit.

Ápolt.

Intelligens és okos.

Szeret új dolgokra megtanítani másokat. Pl.korcsolya, bicikli.

Szeret viccelődni az emberekkel, és néha 'incselkedni' a barátaival, barátnőjével.

Szeret játékosan birkózni.

Kitartana a kedvese mellett, bármi történjék.


Találkozás...Hát ezzel kapcsolatban már egyszer álmodtam valamit, és bár nem feltétlenül mondható romantikusnak, azért leírom.

Az egyikben az volt, hogy egy forgalmas út közelében lévő zebra felé tartottam, mikor láttam, hogy egy srác épp lelépni készül a zebráról. Csakhogy azt is láttam, hogy ha megteszi, nagy valószínűséggel elcsapja egy pár autó. Úgyhogy odaszaladtam, megragadtam a vállát, és visszarántottam. Rámosolyogtam, és felvilágosítottam arról, hogy a szívbajt hozta rám. Erre ő rámnézett, idiótának hordott el, és kérdőre vont, hogy én miért avatkoztam bele, majd közölte, hogy most hiúsítottam meg az öngyilkossági kísérletét, és elküldött melegebb éghajlatra. De én nem tágítottam, és mellette maradtam. Gondolom örökre, d ez az álomból már nem derült ki.


A valóságban jobban örülnék tényleg valami megismerkedésnek. Pl. Elindulok otthonról, késésben vagyok, és siettemben elfelejtem eltenni az esernyőt, kint pedig szakad az eső. Aztán a buszmegállóban pislogok, mint valami ázott veréb, mikor észreveszem, hogy valaki mellém állt és esernyőt tart a fejem fölé. Ránézek az illetőre, de ő csak mosolyog, és megjegyzi, hogy igen, ő is szereti az esőt, de reméli, nem bánom, ha nem hagy még jobban elázni. Hát, valami ilyesmi. :)

2013. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Ha a szerettei eltitkolják előle érzéseiket, addig nem nyugszik, míg ki nem szedi belőlük."


Ennek de örülök,hogy valaki ez jónak látja :)

Én ilyenkor mindig attól félek,hogy mikor unják meg és küldenek el a francba.


Amúgy pont most megy a Kismenő és az abban lévő találkozás is nagyon tetszik.

A lány alatt beszakad a jég (ez a része nem olyan jó),de a srác kimenti őt.

2013. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem ez egy jó tulajdonság, mert kettő másikat is magába foglal: kitartó és törődő. :)


Ja, az a jeges izgalmas lehet. :D

2013. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!