Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme bocsánatot kérnem...

Van értelme bocsánatot kérnem tőle, vagy ha egy férfi megharagszik egy nőre már esélytelen az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Egy srác édesen kerülget l hónapja. Én zavaromban, tapasztalatlanságomban, megbántottam 2 x is. Most visszább húzódott tőlem, és látom rajta, hogy megbántottam. Olyan mint egy lassított felvétel, hallgatag és érezhetően kerül. Búcsúzáskor nagyon kedvesen köszön el.

Van értelme megkérdeznem tőle, hogy haragszik-e rám? És azt kérni, hogy bocsásson meg? Vagy inkább hagyni így a dolgokat, hogy legalább a barátságunk megmaradjon? A bocsánat kérésem az olyan lenne, mintha én tennék felé egy "első lépést", és elmenekül?

Bárhogy is legyen, úgy érzem, hogy megbántottam és ha nem kérek elnézést tőle, végképp érzéketlennek tart majd.. ?


Köszönettel Annie



#futás #férfi #bocsánatkérés #megbántás #van még esélyem #kezdeményezésnek
2013. aug. 29. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó voltál és rájöttél, nagyon jó. Mondd meg neki, hogy neharagudjon, zavarba jöttél stb., és megnyugszik a lelked..

Én több mint 10 éve a középsuliban bántottam meg zavaromban egy lányt aki moziba hívott, de csak évekkel később láttam be milyen tuskó voltam. Tudodmit írok is neki most, h eszembejutott, h bocsásson meg

2013. aug. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kérdezd meg haragszik-e rád és hagyd beszélni. Ha nem mond semmit mond azt hogy látod rajta és ez zavar téged.
2013. aug. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy óvatos de őszinte bocsánatkéréssel nem tudsz elrontani semmit. Csak kiengeszteled a srácot és a te lelked is megnyugodhat. A folytatás meg úgy is kettőtökön múlik.
2013. aug. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!