Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hiányzik már egy csodafiú?

Hiányzik már egy csodafiú?

Figyelt kérdés

hiányzik hogy legyen akivel este egymásba bújva szórakozzunk és mosolyogjunk egymásra, simogassuk egymás hasát, haját mindenét. akivel vállatpuszizva egymás szuszogásán szenderednénk álomba. hiányzik hogy mindenhova együtt mehessünk, bárhova, új dolgokat látni, új helyeken barangolni, új zenéket hallgatni, új embereket megismerni.:) hiányzik hogy valaki itt legyen mikor küzdök valamiért, és az is hiányzik hogy én bátorítsak. nem érzem magam magányosnak, csak annyival jobb lehetne, nem? ez egy dalszövegben van, hogy "én egy univerzális gondolkodóval élek, aki folyton boldogabb akar lenni.." és ami hiányzik ehhez azt igyekeznie kell az embernek pótolni.:)


ti hogy éreztek? immár ezen az őszi éjszakán?:D ha valaki esetleg barátkozna azt szívesen fogadom ám



#puszi #mosolygás #cirógatós
2013. szept. 1. 00:47
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
ha az felmerűlt bárkiben is, hogy fiú vagyok az kimondottan téved, privikre lassan válaszolok:(
2013. szept. 1. 01:08
 22/28 anonim ***** válasza:

te jó isten, honnan vette mindenki h srácról van szó? XD

késő van inkább menjetek aludni

2013. szept. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

mit egy hullámvasút XD idecsődül a férfi horda aztán eltűnik egy kis oltogatás kíséretében, majd kiderül, hogy lány és újra rácuppan :))

már érdmes volt bekapcsolni a gépet XD

2013. szept. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

:D

nem kell ám idecsődülni, nem vágyom hatalmas férfihordára, csak egyetlen egy jóemberre!

2013. szept. 1. 01:17
 25/28 anonim ***** válasza:
neutral milk hotel
2013. szept. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
amíg olvastam végig egy valakire gondoltam aki nem lehet az enyém. mindjárt sírok
2013. szept. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
nyálasabb szöveget nem tudtál volna írni?
2013. szept. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én jelenleg teljes mértékben így érzek,ahogy te.Annyira jó lenne ha lenne valaki,aki tartaná bennem a lelket,aki támogat és érezhetném végre,hogy szeret valaki./szerelemből/ Teljesen elszomorít,hogy nincs:(

19/L

2013. szept. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!