Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az normális ha az utcán...

Az normális ha az utcán leszólítok egy lányt (aki tetszik), és megkérdezem tőle: lenne kedved beszélgetni velem, akkor kapásból nemet mond?

Figyelt kérdés
Persze nem ilyen durván, hanem szó szerint azt mondta hogy "bocsi, de nem szeretném".
2013. szept. 4. 16:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Valamennyire jogos.Ez igaz.

De az,hogy útközben nem tudtok egy két mondatot váltani az gáz.

Nem csak az utcán van ilyen helyzet.Buszon,vonaton stb... azért nem mert utazol valamerre.

Ha moziba vagy akkor meg azért.

Mindig csak a kifogás.Nem téged tartalak hisztis pitsának hanem az összes többi csajt aki még esélyt se ad az embernek.Rögtön elhajt.

Nem mindenki baltásgyilkos.Ráadásul nem is kell rögtön bemenni egy sötét sikátorba..

2013. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Azért az is más helyzet ha valakivel a buszon szóba elegyedünk,azzal nincs semmi baj,ráadásul ott sokan is vannak.Vagy a belvárosban leülni egy padra pl. és beszélni az is rendben van.Én azt nem vállalnám be hogy rögtön sétálgatni az illetôvel,mert ki tudja hova akar vinni stb..
2013. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem azt gondoltam,hogy valamerre sétálgatni.

Hanem arra,hogy te mész pl a boltba.Ő meg addig elkísér.Addig beszélgettek.Ha gáz van a boltnál segítenek,ha nincs akkor meg vagy elküldöd vagy folytatjátok tovább valahol.

Ha meg féltek tessék gázspayt venni

2013. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen nagy csalódás ért amúgy, mert már kb 1 éve minden nap figyeltem hogy hova megy, mit csinál, szinte minden adatot megtudtam róla innen-onnan, mielőtt leszólítottam volna... :/
2013. szept. 4. 17:42
 15/21 anonim ***** válasza:

14.

Na jó ez már kicsit beteges.

2013. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Miért lenne az? Biztosra akartam menni, nehogy kiderüljön hogy esetleg van olyan tulajdonsága, ami nekem nem tetszik.
2013. szept. 4. 17:48
 17/21 anonim ***** válasza:
Arra van az ismerkedés.
2013. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jaj nekem i volt ilyen esetem. Szegeden sétáltam az utcán és ő mögöttem jött a járdán biciklivel. Félre álltam hogy el tudjon mellettem menni mert elég szűkös volt a gyalogos úttest... Ő persze megszólított, hogy olyan ismerős vagyok neki, nem találkoztunk már az egyetemen? Én meg erre azt feleltem neki hogy te nem vagy ismerős nekem. Utána próbált elhívni egy italra amibe nem mentem bele. Visszautasítottam. Akkor pont nem volt valami jó hangulatom.. Vizsga után...:P Az állomásra tartottam haza. Egyénként nem nézett ki rosszul a fiú. Csak olyan váratlanul ért az egész meg nem is nagyon szeretek idegenekkel elmenni ide vagy oda...nem lehet tudni hogy ki milyen ember...
2013. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Ha helyes vagy,akkor nagyobb esélyed van(bocs hogy ezt mondom,de én ilyen vok ) Normálisnak normális,csak nagyobb az esélye hogy elküldenek,mert idegen vagy sosem tudhatod.Engem már jó párszor leszólítottak,hogy beszélgetni,utolsó párszor már elküldtem őket mert az előzöeknél kiderült hogy nem pálya mert többnyire szexelni akrtak volna a végén v vmi ilyen perverz dolgot ...

Sztem fiúk vagytok megéri megpróbálni mindig,mert hátha bejössz a lánynak,az mégis jobb ha fiú megy oda.És talán ha megadnád neki fbodat és adsz neki esélyt h ő válasszon h bejelöl v rádír,akkor talán lehet belőle vmi...20/l

2013. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Megadni a FB-t? Jobb a monitor előtt rontani a szemed, mint pl. elnyalni egy fagyit, vagy meginni egy kávét, vagy megnézni egy kiállítást? Hagyjuk már.
2013. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!